X
Трекінгові палиці Husky Scarf
Купити

Трекінгові палиці Husky Scarf

Код товару: 232 789
Артикул: HSKTREKP-003
Доставка 1-3 дні
1 411.20 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Husky Scarf - є телескопічними 4-х секційними трекінговими палками, виготовлені, в основному, з алюмінію, що забезпечує їх легкість. Ручки виготовлені з EVA , яка має відмінні характеристики та запобігає пітливості рук. Карбоновий наконечник.

Особливості:
  • Анатомічна форма ручки
  • Регульований ремінець
  • Заглушки на кінцях
  • Зйомні снігові кільця діаметром 5,3 см та 10 см.

Матеріал aluminum 7075, EVA, наконечник - карбоновий, анатомічні ручки з EVA
Вага, г 500 г (пара)
Розмір, см 58 - 135
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Трекінгові палиці Husky Scarf


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?

В поході коли рельєф місцевості постійно змінюється і відповідно змінюється частота кроку трекінгові палки послужать додатковою опорою яка підвищить стійкість а також дозволять значно розвантажити суглоби та мускулатуру нижньої частини тіла. При чому повна розгрузка набуває сили при використанні двох трекінгових палок. Розвантажуючи м'язи та суглоби палки допоможуть збільшити швидкість руху і відповідно збільшити дистанцію пройдену за день.


ПІДГОНКА ДОВЖИНИ ТРЕКІНГОВИХ ПАЛОК ПІД РІСТ КОРИСТУВАЧА


Ідеальна підгонка довжини при використанні їх на рівних відрізках проводиться наступним чином: при прямому положенні тіла кут між передпліччям і плечем руки яка тримає палку повинен складати приблизно 90 градусів.

Послідовність встановлення довжини трекінгових валок:

спершу повністю до відмітки «Stop Max» витягується і фіксується нижній сегмент трекінгової палки, подальше регулювання довжини відбувається за допомогою переміщення других сегментів палки.


ТЕХНІКА РОБОТИ З ПАЛКАМИ


В загальному рух рук при роботі з палками відповідає вродженим рухам рук при нормальній хотьбі без палок.

На підйомах палки дають можливість задіяти верхню частину тіла. В залежності від крутизни підйому довжину палок можна зменшувати.

На спусках основним правилом регулювання довжини палок буде наступне: палки повинні мати таку довжину, щоб при хотьбі не доводилось горбитись тобто, щоб тіло залишалось по максимуму в прямому положенні.

При траверсній хотьбі довжина палок буде різною — більш коротка палка зі сторони схилу, довга в протилежній руці.


СЕКЦІЇ ТА СЕГМЕНТИ


Телескопічна трекінгова палка складається в основному з 3-х секцій виготовлених з безшовних гладкостінних трубок різного діаметру. В основному круглої форми, але буваєть і овальні. Довжина палки у витягнотому стані в основному складає 140-150 см, а у складеному стані 40-50 см. На секціях нанесені мітки з кроком 5 см, які дозволяють запам'ятати встановлену довжину. Спеціальні мітки (Stop; Max; Limit; і т.п.) означають максимальну довжину секції.


ЗАМКИ


Для фіксації довжини телескопічних палок на даний момент використовують 4 види фіксацій.

Перший тип — це розташований в середині палки пластмасовий дюбель, котрий при обертанні секції розширяється і щільно прижимає суміжні секції між собою.

Другий тип — відкидний пластмасовий ричар розташований на зовнішній стороні секції палок.

Третій тип — фіксатор кнопковий замок, проте він використовується тільки між двома нижніми секціями.

Четвертий тип — система «Snap Lock» на відміну від інших систем ця система дозволяє регулювати довжину палок не відпускаючи рукоятки.


АМОРТИЗАТОРИ


Для зменшення ударної сили на суглоби рук в трекінгових палкахх використовують амортизатори. В яких функцію амортизування виконують, або сталева пружина, або еластомер, або комбінація пружини і еластомеру.


РУКОЯТКИ


Рукоятки для палок виготовляють з натурального каучуку, поліуретанової, або етилвінлацетатної піни, натурального корка, або комбіновані з корка і каучука. Темляки на рукоятках палок виготовляють з нейлону, або неопрену інколи темляках використовують флісові підкладки.

Наконечники палок виготовляють з твердосплавних матеріалів — карбід-вольфраму.


КІЛЬЦЯ


Кільця які використовують в основному на снігу, дуже мякому грунті, або на легких ссувах, а також втулки в які вбудовані наконечники палок виготовляють з спеціальної корозостійкої пластмаси. Кільця входять в комплект до палок але в продажі є також кільця збільшеного діаметру.



Oчистити все
Застосувати