Intex

 Компанія Intex вже більше 40 років випускає високоякісні товари та інвентар для дозвілля та відпочинку. Це світовий лідер, який реалізує свою продукцію на всіх континентах. Сьогодні товари цього виробника вважаються інноваційними, вони багато в чому вищі за характеристиками, ніж аналогічна продукція інших виробників.

 У філіях працюють близько 15 000 чоловік, а безпосередньо виробництво зосереджено в Китаї. Там працюють три заводи, на яких здійснюється суворий контроль якості. Вся продукція, що випускається відповідає вимогам гігієни. Кожен товар проходить тестування, тому з території заводу випускаються тільки надійні, екологічні і довговічні вироби для басейнів, човнів і активного відпочинку.

 Виробник Intex працює за трьома принципами: якість, доступність, низька ціна. Компанія орієнтується на те, щоб дарувати радість кожній родині. У лінійці пропозицій є інвентар для цікавого активного або пасивного відпочинку. У клієнтів є можливість придбати високоякісну продукцію за вигідною ціною. Придбати товари виробника Intex можна в 100 країнах світу, і список цей періодично поповнюється.

 Низька вартість товару обумовлена ​​тим, що робота всіх підрозділів і офісів вибудувана раціонально і ефективно. Це дозволяє знижувати витрати і встановлювати конкурентну вартість. У лінійці продукції Intex надувні й каркасні басейни, витратні матеріали, аксесуари. Що стосується суміжного напряму, то фірма пропонуємо великий вибір човнів, матраців, надувних меблів, іграшок, ласти-маски, рятувальні круги і багато, багато іншого. Купуючи товар Intex, ви даруєте собі і своїм близьким радість, створюєте умови для комфортного і приємного відпочинку!

Детальніше на сайті виробника: intexcorp.com