Kickstarter: розумний велосипед, що підключається до всього

 Компанія Vanhawks пропонує підключати до інтернету не смартфон, не нетбук, а велосипед! І, судячи з усього, компанії ця затія вдасться, так як замість мети в $ 100 000 Vanhawks зібрали вже 372 000 (і це за 19 днів до закінчення збору коштів). Ефектний карбоновий велосипед Vanhawks Valour сам може виявити потрібний поворот, попередити про вирулювання за повороту автомобіля і зібрати всі дані про вашу поїздку. Потім всі ці дані відправляються в хмару.

 Vanhawks Valour вміє синхронізувати дані про поїздки зі смартфонами на базі Android і IOS або розумними годинами Pebble. Підтримується навіть покрокова навігація, а індикатори на кермі служать «поворотниками». Кермо завібрує, якщо ззаду до вас наблизиться автомобіль. Крім того, велосипеди Valour обмінюються інформацією один з одним, так що ви без особливих зусиль дізнаєтеся про ями на дорогах або оптимальні маршрути від інших велосипедистів.

 Для тих, хто жертвує гроші на Kickstarter, Vanhawks Valour обійдеться в 999, 1049 і 1199 канадських доларів (приблизно від $ 920 до $ 1100), роздрібна ціна велосипеда складе 1249 канадських доларів.Всі новини
Новини