(067) 444-00-88
(099) 389-00-88
(093) 039-00-88
X
Кільця до трекінгових палок Viking 3003
Купити

Кільця до трекінгових палок Viking 3003

Код товару: 246 214
Артикул: 666/17/3003
58.90 грн
74.40 грн
Товар відсутній
- купити в 1 клік -

Дуже корисні елементи похідного обладнання в разі зносу або втрати. Кільця відповідають усім моделям Viking. Завдяки цьому ви можете легко та економічно відновити ваші найчастіше невикористані палички, які будуть використовуватися на більш ніж одному маршруті.

Діаметр, мм 13
Довжина, мм 55
Рейтинг товару


Відгуки про Кільця до трекінгових палок Viking 3003


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?

В поході коли рельєф місцевості постійно змінюється і відповідно змінюється частота кроку трекінгові палки послужать додатковою опорою яка підвищить стійкість а також дозволять значно розвантажити суглоби та мускулатуру нижньої частини тіла. При чому повна розгрузка набуває сили при використанні двох трекінгових палок. Розвантажуючи м'язи та суглоби палки допоможуть збільшити швидкість руху і відповідно збільшити дистанцію пройдену за день.


ПІДГОНКА ДОВЖИНИ ТРЕКІНГОВИХ ПАЛОК ПІД РІСТ КОРИСТУВАЧА


Ідеальна підгонка довжини при використанні їх на рівних відрізках проводиться наступним чином: при прямому положенні тіла кут між передпліччям і плечем руки яка тримає палку повинен складати приблизно 90 градусів.

Послідовність встановлення довжини трекінгових валок:

спершу повністю до відмітки «Stop Max» витягується і фіксується нижній сегмент трекінгової палки, подальше регулювання довжини відбувається за допомогою переміщення других сегментів палки.


ТЕХНІКА РОБОТИ З ПАЛКАМИ


В загальному рух рук при роботі з палками відповідає вродженим рухам рук при нормальній хотьбі без палок.

На підйомах палки дають можливість задіяти верхню частину тіла. В залежності від крутизни підйому довжину палок можна зменшувати.

На спусках основним правилом регулювання довжини палок буде наступне: палки повинні мати таку довжину, щоб при хотьбі не доводилось горбитись тобто, щоб тіло залишалось по максимуму в прямому положенні.

При траверсній хотьбі довжина палок буде різною — більш коротка палка зі сторони схилу, довга в протилежній руці.


СЕКЦІЇ ТА СЕГМЕНТИ


Телескопічна трекінгова палка складається в основному з 3-х секцій виготовлених з безшовних гладкостінних трубок різного діаметру. В основному круглої форми, але буваєть і овальні. Довжина палки у витягнотому стані в основному складає 140-150 см, а у складеному стані 40-50 см. На секціях нанесені мітки з кроком 5 см, які дозволяють запам'ятати встановлену довжину. Спеціальні мітки (Stop; Max; Limit; і т.п.) означають максимальну довжину секції.


ЗАМКИ


Для фіксації довжини телескопічних палок на даний момент використовують 4 види фіксацій.

Перший тип — це розташований в середині палки пластмасовий дюбель, котрий при обертанні секції розширяється і щільно прижимає суміжні секції між собою.

Другий тип — відкидний пластмасовий ричар розташований на зовнішній стороні секції палок.

Третій тип — фіксатор кнопковий замок, проте він використовується тільки між двома нижніми секціями.

Четвертий тип — система «Snap Lock» на відміну від інших систем ця система дозволяє регулювати довжину палок не відпускаючи рукоятки.


АМОРТИЗАТОРИ


Для зменшення ударної сили на суглоби рук в трекінгових палкахх використовують амортизатори. В яких функцію амортизування виконують, або сталева пружина, або еластомер, або комбінація пружини і еластомеру.


РУКОЯТКИ


Рукоятки для палок виготовляють з натурального каучуку, поліуретанової, або етилвінлацетатної піни, натурального корка, або комбіновані з корка і каучука. Темляки на рукоятках палок виготовляють з нейлону, або неопрену інколи темляках використовують флісові підкладки.

Наконечники палок виготовляють з твердосплавних матеріалів — карбід-вольфраму.


КІЛЬЦЯ


Кільця які використовують в основному на снігу, дуже мякому грунті, або на легких ссувах, а також втулки в які вбудовані наконечники палок виготовляють з спеціальної корозостійкої пластмаси. Кільця входять в комплект до палок але в продажі є також кільця збільшеного діаметру.Oчистити все
Застосувати