Колекція Fischer 2015-16

Компанія Fischer розробляє, виробляє і продає першокласне обладнання для лижного спорту. Будучи визнаним лідером у виробництві бігових і гірських лиж, компанія пропонує виключно преміальну продукцію найвищої якості. Інновації, лідерство і знання формують основу, яка забезпечує успіх в довгостроковій перспективі. Як незалежна компанія, яка є сімейною власністю з моменту заснування, Fischer - надійний партнер для своїх клієнтів, спортсменів і співробітників.

По перших відчуттях від колекції Fischer сезону 2015-16 зрозуміло, що в плані тестів сезон буде насиченим. Цього року Fischer, як годиться, освіжив свою лінійку. Деякі моделі стали абсолютно новими, щось помінялося, а якісь моделі просто отримали нову кольорову гаму. Зміни є, їх досить багато і вони торкнулися особливо цікавих позицій каталогу компанії. Давайте зараз просто подивимося що чекає нас у цьому сезоні?

В цілому структура каталогу залишилася практично незмінною: все ті ж знайомі серії RC4, Progressor, Motiv, Ranger, C-Line та ін. Все ніби знайоме, але... Найменше змін у серії RC4, якщо не вважати за зміну платформу під кріпленнями, яка з'явилася в минулому сезоні Race Booster - це платформа інтерфейсу, що забезпечує максимальну передачу зусиль до центру лижі для поліпшення прогину і максимально енергійного і швидкого початку нового повороту. В іншому, зовні, помінявся тільки дизайн.

WORLD CUPRACEУ серії Progressor, яка так подобалася любителям гірських лиж, через те що була дуже збалансована за якістю, ціною і за параметрами, зміни навіть зовні виглядають досить істотними.

Нові лижі серії Progressor зберегли видатні карвінгові характеристики, але одночасно з цим суттєво випереджають попередників по оптимізації в плані ваги. Нове покоління лиж - це незмінно високі робочі характеристики в поєднанні з унікально легкою конструкцією.

Нові технології Razorshape і Air Tec Ti дозволяють отримати максимум від роботи дерев'яного сердечника. За рахунок технології Air Tec Ti і нової конструкції Razorshape лижі істотно заощаджують сили лижника, розширюючи межі його можливостей. У серії як і раніше використовується прекрасно зарекомендована геометрія прогресивного бічного вирізу Dual Radius System і технологія On-Piste Rocker.

PISTE

Змін зазнали геометрія, радіус та й сама назва лиж із даної лінійки. Тепер детальніше по кожній лижі... Progressor F19 TI Racetrack змінює Progressor IPRO Racetrack: було 126-78-108 тепер 122-75-104, радіус залишився без змін, 13-17 м. Progressor F18 витиснув із вітрин магазинів Progressor 900, характеристики виглядають наступним чином: 122-74-103 (було 121-75-104), радіус 12-15 м (було 13-17 м).

Progressor F17 (було Progressor 800): 120-73-103 (було 122-74-103), радіус 12-15 м (було 13-17 м). Progressor F16 (Progressor 700): 118-72-104 (було 120-73-103), радіус 13-16 м (було 14-17 м). Останніми відчули на собі зміни лижі Progressor 600, як і в інших лижах із даної лінійки змінились: назва та геометрія, радіус залишився попереднім - Progressor F15: 118-72-104.

Air Tec Ti - дерев'яні сердечники Air Tec зі зміщеною структурою фрезерованих каналів дозволяють на 25% полегшити лижу при збереженні незмінними поздовжньої гнучкості та торсіонної жорсткості. Новий сердечник посилюється титановими пластинами спеціальної форми, що в кінцевому рахунку дає нам лижу з яскравим, неординарним характером.

Razorshape (НОВИНКА) - скошений профіль в області несучих бічних стінок. У першу чергу така конструкція лижі дозволяє додатково економити вагу лижі. Крім того лінія зрізу є додатковим ребром жорсткості, що підвищує торсіонні характеристики лижі.

Як і в лінійці Progressor так і в лінійці Motive змінився і дизайн і вид лиж. Складно точно сформулювати що саме і на скільки стало іншим, але, відчуття від лиж точно інші. Серія досить стара і добре знайома. За час свого існування вони пережили кілька перевтілень одні з яких йшли їм на користь, інші на шкоду. Минулорічна версія була однозначно приємною, що буде в цьому сезоні... За відчуттями вони стали більш жорсткими... Чекаємо на перший сніг в Україні і перевіримо...

Поняття All Mountain важко загнати в жорсткі рамки: неймовірні спуски, постійно мінливий стан снігу. Ви рідко знаєте, що чекає вас за поворотом траси. Саме для подібних умов Fischer розробив універсальну геометрію носка All Mountain Rocker, що забезпечує "Мотиви" унікальними робочими характеристики на будь-яких схилах і в будь-яких умовах.

ALL MOUNTAIN


Популярна серія лиж All Mountain - Motive, у новий сезон увійшла не тільки із новим дизайном, але і з новим флагманом - потужною, але легкою Motive 95 Ti. Сендвіч з бічними стінками, посилений Air Carbon Ti з тітаналом товщиною 0,5 мм, Air Tec Ti - система фрезерованих каналів для зниження ваги, помірний рокер All Mountain в носку. Геометрія 132-95-122 мм, радіус 19 м, ростовки 168, 174, 180, 186 см. Посилено тітаналом і Motive 86 Ti, інші лижі серії не змінились за винятком дизайну. Моделі Motive 76 White та Black замінить Motive 76, характеристики залишились без змін.

Де все точно помінялось дуже серйозно так це в серії Ranger. Це ті які були Watea, потім поміняли назву не змінившись конструктивно і ось тепер, в сезоні 2015-16, вони змінилися повністю. Тепер це абсолютно точно універсальні фрірайдові лижі з універсальністю в площині катання / скі-тур / альпінізм. Вони жорсткі, легкі і в міру широкі. Легкий і жорсткий карбоновий носок виключає виникнення небажаних вібрацій, так часто виникають у лижах з технологією Rocker, а технологія Aeroshape забезпечує оптимальну роботу лижі на підйомах і спусках. Дерев'яний фрезерований сердечник з технологією Air Tec максимально полегшує лижу, а титанове посилення робить її сумісною з будь-якими системами кріплень.

FREERIDEУ новинці 2015-16 сезону Ranger 108 TI - використані технології Air Tec Ti і Aeroshape, що дозволяє заощадити сили на підйомі і результативно витратити їх при спуску. Легкість і швидкісна стабільність Ranger 108 Ti надають виняткові можливості в пошуках пригод. Геометрія 140-108-130 мм, радіус 19 м, ростовки 174, 182, 188 см. Застосовані технології: Carbon Nose, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon, Air Tec Ti, Aeroshape.

Також "ширшими" стали на 2 мм Ranger 96 TI - тепер це Ranger 98 TI із геометрією 132-98-122 та радіусом 18 м і Ranger 88 TI - тепер це Ranger 90 TI із геометрією 122-90-111 та радіусом 18 м. Ranger 84 - характеристики залишились без змін, оновлення відбулось тільки в плані дизайну.

TOUR


Є думка, що Fischer якось остигає з фрірайдовою лінійкою і починає рухатися в розвиток саме скі-турного напрямку. Триває розвиток Hannibal-ів і з'являються нові рішення. У лінійці з'явилися турінгові кріплення під брендом Fischer і камуса абсолютно нового типу - пластикового. Такого поки що ні в кого немає. Заявляється, що він такий ж чіпкий як і ворсяний, але, абсолютно не боїться намерзання, які рвуть ворс і не рветься через те що пластмасовий.

Революційний камус by Fischer


Максимальна ефективність і зниження витрат енергії за рахунок оптимального ковзання. Ексклюзивна технологія камусів Profoil від Fischer - революційний камус з технологією Fischer Crown полегшить підйом і одночасно гарантує надійне зчеплення в будь-яких умовах. Камус Profoil виконаний з полімерного непромокаючого матеріалу, що виключає збільшення ваги за рахунок намокання при підйомі.

- Crown Glide - ви ковзаєте значно швидше за рахунок значно меншого коефіцієнта тертя камуса Profoil.

- Bigger Stride - за рахунок поліпшеного ковзання ваш крок стає довшим на 20%.

- Crown Grip - при будь-якому стані снігу - не важливо сухий він або мокрий, холодний або теплий - камус Profoil забезпечує оптимальне зчеплення на підйомі.

- Waterproof Profoil не набирає воду, завжди залишаючись сухим і легким.

У чисто фрірайдових лижах все так само "недуже" і за все віддувається одна Біг Стікс яка теж зовні виглядає оновленою і вимагає тестування.

TWINTIP


У сезоні 2015-16 досить багато новинок у довгій лінійці легких і агресивних моделей C-Line для швидкісного карвінгу, в конструкції яких широко використовується легкий і міцний карбон - технологія Full Carbon Jacket з перфорованим титановим посиленням Tuned Carbon Metal. При цьому новинки адресовані, насамперед, експертам. У такому технічно складному виді спорту, як гірські лижі особливо цінними є прості рішення.

Нова технологія Kickdown, реалізована в моделях C-Line, дозволяє поєднувати в одній лижі гостроту і точність реакцій спортивної моделі з плавністю і розслабленням експертних моделей для відпочинку. Серце технології - AMF: Adaptive Motion Fluid - полімер з в'язкістю, що змінюється в залежності від швидкості деформації. Полімерні вставки в центральній частині дерев'яного сердечника дозволяють лижі змінювати свою поведінку залежно від стилю катання лижника.Автоматична зміна поведінки - залежно від прикладених лижником зусиль лижа змінює свою поведінку. Якщо ви хочете кататися не напружуючись, лижа працює в режимі Cruise. Лижа повертає легко і плавно, гасячи небажані вібрації. Якщо ви катаєтеся більш агресивно, сильніше навантажуючи лижу, полімер в осерді твердне, роблячи лижу більш жорсткою і збільшуючи віддачу в режимі Sport.

Посилення карбон-титанал - використання силової карбонової основи в поєднанні з перфорованим титановим посиленням Tuned Carbon Metal відкриває широкі можливості для оптимізації роботи лижі. Форма і розмір прорізів в титановому посиленні задає характер поведінки лижі залежно від її цільового призначення, додатково підсилюючи ефект від технології Kickdown.

C-LINE

Новий флагман серії - C-Line Prime - остання розробка для шанувальників коротких слаломних поворотів. Технологія Kickdown  розширює діапазон застосування нового короткорадіусного карверу C-Line від вузьких рамок крижаної слаломної траси до широких просторів ідеально підготовленого вельвету. Застосування в конструкції перфорованого посилення тітаналом 0.8 мм Tuned Carbon Metal забезпечує лижі унікальні торсіонні характеристики і гармонійну роботу в дузі. Геометрія 123-71-104, радіус 14 м, ростовки 151, 158, 165, 172.

Зміни відбулbсь s у лижах - C-Line Emperor Racetrack - швидкісна модель для довгих різаних дуг з конструкцією сендвіч з бічними стінками, досконалий інструмент для експерта на підготовленому схилі. Нова технологія Kickdown дозволяє лижі адаптуватись до будь якого схилу, незмінно залишаючись точною, комфортною і в міру агресивною... Радіус вирізу 16 м, талія шириною 74 мм. Застосовані технології: Kickdown, Sandwich Sidewall Construction, Poplar WoodCore, Full Carbon Jacket, Tuned Carbon Metal 0.5.

WOMEN


Є новинка і в лінійці моделей для жінок. У моделях Trinity, Ivory і Pure із серії My Style робочі характеристики залишились без змін. Модель Exhale тепер в оновленому дизайні із назвою Breeze. Новинка отримала наступні характеристики: геометрія 119-75-102, радіус 16 м. Серія My Style отримали оновлений дизайн в елегантній чорно-білій гамі.

З лінійки Woman Adventure "пішла" найбільш широка модель Koa 100, натомість з'являється Ranger 98 із геометрією 132-98-122 та радіусом 17 м - цю лижу оцінять самі просунуті дівчата: дерев'яний сердечник з тополі з технологіями Aeroshape і Air Tec Ti забезпечать лижі додаткову легкість і маневреність, а карбонове посилення носка Carbon Tip - необхідну агресію і стабільність. Також зустрічайте новинку Ranger W 89 - універсальне рішення, забезпечить швидкісну стабільність і високу маневреність при будь-якому стані снігу, модель з шириною талії 90 мм. Koa 84, Koa 80, Koa 75 - зміни торкнулись лише в плані зовнішнього вигляду. Koa 73 - безслідно зникла із брендових каталогів сезону 2015-16.


Категорія Junior залишилась без змін в плані характеристик, дизайн звісно обрав нові риси...

JUNIORДекілька фотографій цьогорічної колекції :
Всі новини
Новини