Колекція лиж Head в сезоні 2015-16

Давайте подивимося, що нас очікує нового і цікавого в колекції Head сезону 2015-16 .


Колекція в цілому радує тим, що в ній і залишилося старе і з'явилося нове. Є деяка збалансованість.Зокрема, серії рейсових лиж і фрірайдових лиж не змінилися зовсім, а дизайн якщо і змінився, то зовсім незначно. Дивіться самі:

Ось рейсові лижі:


В рейсовій лінійці добавились дві лижні новинки. Давайте розглянемо детальніше ці лижі.

Head WC Rebels i.Speed Pro
нова і сама швидкісна лижа з нецехових гігантських моделей. По геометрії ідентична вже відомій лижі i.Speed з її 18 метровим радіусом. Сам сердечник лижі i.Speed Pro також щільний і потужний. В результаті маємо приголомшливі лижі для високих швидкостей - 18 метровий радіус дозволяє кататись середніми поворотами по жвавій трасі, а повністю цехова начинка дає супер швидкість, стабільність і супер точне управління. Тим, кому не вистачає швидкості і контролю від i.Speed - дуже радимо спробувати i.Speed Pro. Це реально дуже вдалий варіант. Рекомендуються експертам для катання підготовленими трасами на високих швидкостях.

Head WC Rebels i.Race з радіусом 14,4 метрів на 170 см. в якій спортивна конструкція з подвійним тітаналом 0,6 - відмінний вибір для лижників що добре катаються, які віддають перевагу спортивному стилю катання, високій швидкісті і універсальністі! У чому її плюси: ріже будь - які дуги - легко можна загнати в коротку, а можна відпустити в довгу дугу - і вона не буде розчаровувати. 100% Камбер дає позамежну динаміку. Дуже точна і надійна на високій швидкості. Для підготовленої траси.


Ось карвінгові лижі:


А ось
лінійка фрірайдових лиж:


Звичайно, треба перевіряти в катанні що нового і що змінилося і в яку сторону, але, є абсолютно обґрунтована підозра. Але, в рамках останніх тенденцій гірськолижної індустрії прийнято вважати, що відсутність новин це кращі новини. Рейсові лижі від Head були нормальні і цілком можна продовжувати їх випускати саме в тому вигляді в якому вони були. Це логічно і добре.

Якщо в цих лінійках немає нічого нового, то, що ж змінилося і чи є взагалі зміни в каталозі? Є. І вони цілком логічні.

Довгий час у Head явно
проблеми в лінійці універсальних лиж. Якось нічого у них не виходить в цьому напрямку. Peak були важкими і похмурими. Ті, що прийшли на їхнє місце REV теж не показали нічого доброго і відправляються в історію так і не поборовшись за місце під сонцем.Що ж далі?

У цьому сезоні все оновлення відбуваються якраз в області універсалів і Head представляють дві серії:

Monster


Instinct


Перші можна позиціонувати як позатрасові універсали які поєднують в собі фрірайд, скі-тур і альпінізм, другі більш трасові класичні універсали, для катання в рамках курорту на всіх варіаціях стану підготовленого схилу з вилазками за його межі.

Серія Монстрів складається з 3-х моделей які розрізняються таліями: 108, 98 і 88. Так само вони відрізняються формою рокера і розподілом жорсткості: 108 і 98 більш фрірайдововою концепцією, а 88 більше класичною карвінговою. У катанні це помітно, але сказати, що краще не вийде. Всі три моделі абсолютно середні по радіусу повороту який в залежності від ростовки варіюється в районі 17-20 метрів. Такий радіус для такого сегмента лиж і не великий і не маленький. Швидше за все компанія намагалася захопити сегмент новачків і зробити лижі максимально керованими і лояльними до управління швидкістю.У серії Instinct все набагато складніше. Тут є наступні моделі: Power Instinct Ti Pro, Raw Instinct Ti Pro, Strong Instinct Ti, Supreme Instinct Ti , Natural Instinct. При цьому всі вони приблизно однакові по радіусу який коливається в районі 13-14 метрів. Приблизно схожі з геометрії і талії яка змінюється від 74 до 84 мм., що при сучасних трендах в лижах можна вважати вузькою талією. Вони всі схожі за формою, тільки модель Natural вибивається і має більш класичну карвінгову форму.Основною технологією Head стане застосування матеріалу graphene. Head широко застосовує його при виробництві тенісних ракеток «верхнього» рівня. Але цього року як і минулого ми побачимо лижі серії joy, де буде застосовуватися технологія libra (lightweight intelligent balanced rocker architecture). В основному мова знову піде про зменшення ваги лижі при збереженні її основних якостей. Досягається це саме застосуванням graphene, дуже легкого вуглецевого матеріалу в 200 разів твердіший сталі.Ось така "цікава" нова (стара) колекція від Head. Будемо тестувати і перевіряти, а поки аналізуємо параметри лиж і будуємо здогади і формуємо очікування від катання.


Всі новини
Новини