Коломойський недоплатив за "Буковель" 66 000 000 гривень

Слідство з'ясувало, що компанії, підконтрольні групі «Приват», при покупці земель для гірськолижного курорту «Буковель» недоплатили 66 млн. гривень.

Печерський суд Києва відмовився закрити кримінальну справу проти екс-начальника Головного управління земельних ресурсів в Івано-Франківській області Юрія Добровольського.

Суд не пішов назустріч адвокатам колишнього посадовця, якого звинувачують у перевищенні своїх повноважень при виділенні наділів для структур групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Як йдеться в судовому рішенні, текст якого має в своєму розпорядженні «Дело», мова йде про землі під туристичним комплексом «Буковель» на території села Поляниця Івано-Франківської області.

Як з'ясувало слідство, ділянки були продані двом фірмам - «Скорзонера» і «Горган» - за ціною, яка на 66 млн грн нижче ринкової. Одночасно обшуки пройшли в приміщенні компанії «Скорзонера», яка пізніше оголосила про те, що призупинила реалізацію проекту будівництва аналогічного гірськолижного курорту на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Власники курорту підкреслюють, що змушені були піти на цей крок у зв'язку зі спробою правоохоронних органів визнати недійсними факти купівлі низки земельних ділянок через їх заниженою вартістю.

За даними прес-служби компанії, інвестиції в будівництво комплексу «Буковель» за останні 10 років склали 2 млрд грн, а протягом 2010-2011 років у його розвиток і будівництво нових об'єктів планувалося вкласти 1,2 млрд грн. Планувалося побудувати нові готельні комплекси економкласу на 1 тис. номерів, гірськолижні траси протяжністю 120 км і інші об'єкти.

"Всі земельні ділянки викуплені на аукціоні відповідно до чинного законодавства, і до розрахунків аукціонної вартості землі "Скорцонера" не має відношення", - підкреслюється в ухвалі суду.


Всі новини
Новини