Консервація гірськолижного спорядження в кінці сезону? Чи варто і для чого?

ВЕСНА - хороший час не тільки для дачних подвигів та вилазках в гори, але і для того, щоб законсервувати до наступного сезону лижі, які ви не плануєте використовувати влітку. Після закінчення сезону недостатньо очистити ковзаючу поверхню від снігу та бруду - лижі та сноуборд потребують професійного захисту.

Особливо небезпечна іржа, навіть малопомітна пляма в кінці зими, може створити в подальшому значні проблеми. Ліквідують ділянки корозії спеціальним «поглиначем іржі». Заточування кантів і полірування ковзаючої поверхні проводиться тільки на спеціальному обладнанні. Провести їх в домашніх умовах практично неможливо, тому краще всього звернутися в ski-сервіс.

Перейти на сторінку сервісу

Перейти до прайсу

  Які ж конкретно вигоди від консервації отримає райдер? 

Консервація лиж це нескладна процедура для лижних сервісів і зробити її необхідно, для того щоб зберегти ковзаючу поверхню і канти ваших лиж від агресивного впливу навколишнього середовища. Ще вчора ідеально гострі канти тепер покриті іржею, розсохла ковзаюча поверхня - це ж не те, з чого б ви хотіли почати новий сезон. Не можна доводити вашу ковзаючу поверхню до «висихання» або перетворювати її в сміттєзбірник для бруду. Лижі і сноуборд, мають право на довге життя, в іншому випадку вам доведеться виділити із сімейного бюджету додаткові кошти на нові лижі чи сноуборд. Зробивши консервацію, лижі чи сноуборд не втратять привабливість і свої спортивні якості. Тому при необхідності перепродажу спорядження не впаде в ціні.

  Як відбувається консервація лижного спорядження? 

Консервація гірських лиж полягає в очищенні канта від іржі, зоточці кантів, відновленні ковзаючої поверхні ─ очищення спеціальними рідинами і заплавка, з попередньо заробленими подряпинами та іншими пошкодженнями, а також, в разі необхідності, очищення та змащування кріплень. Після проведення цих робіт проводиться нанесення на лижі шару парафіну, який оберігає кант від іржі і забезпечить збереження властивостей ковзаючої поверхні. Для цього використовується гранульований парафін.

  Чи варто робити повний сервіс перед консервацією? 

Консервація вважається не завершеною, якщо «майстер» просто заплавляє ковзаючу поверхню парафіном, при цьому залишає канти незагостреними. Це стосується більшою мірою домашніх робіт із праскою. Чим це погано? За все літо верхній шар ковзної поверхні просочується парафіном. Коли ж людина приносить лижі в сервіс, щоб заточити канти перед поїздкою в гори, цей найдорогоцінніший шар ковзаючої поверхні знімається при вирівнюванні площини кантів на станку. Адже процес заточування кантів комплексний і обов'язково супроводжується шліфуванням ковзаючої поверхні. Зробивши сервіс завчасно, цієї проблеми ви уникнете.Вибирайте скі-сервіс за принципом рекомендацій, доступність або лояльність. Наш ski-сервіс обладнаний верстатами Wintersteiger, однією з найвідоміших фірм в Європі. Але що важливіше, на них працюють дійсно досвідчені майстри зі стажем. Адже робота зі спорядженням вимагає практики і розуміння своєї справи, жодна теорія не зрівняється з роками роботи і розумінням необхідного результату.

ОТЖЕ, консервація лижного спорядження дозволить запобігти псуванню ковзаючої поверхні та кантів між сезонами і захистить від агресивного впливу навколишнього середовища. Так що подбайте про свої лижі і сноуборди заздалегідь, щоб вони прослужили вам вірою і правдою не один сезон.