Краще, ніж в Китаї. Світовий виробник спортивного обладнання побудує у Вінниці свій найбільший завод
Австрійська компанія Head International Holding GmbH – "дочка" Head UK Ltd – планує побудувати в Україні завод з виробництва спортивного обладнання. Джерело ТСН.

Про це повідомила прес-служба президента України Петра Порошенка за підсумками його зустрічі з виконавчим директором Head Йоганном Еліашем.Президент Петро Порошенко і директор Head Йоганн Еліаш Сайт президента України

Інвестиційний проект компанії Head у Вінниці складає 80 млн євро і розрахований на три етапи. Протягом 2019-2020 років буде побудований найбільший завод компанії з виробництва продукції для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики і лижні кріплення). Кількість нових робочих місць складе на початковому етапі близько 300, а з 2022 року у час розширення виробництва орієнтовна кількість нових робочих місць має досягти 1 тис. осіб.

"Ми провели ретельний аналіз не тільки України, а й інших країн. Я вважаю, що Україна пропонує кращі можливості для конкурентоспроможного випуску продукції в цій частині світу, навіть краще, ніж в Китаї", - сказав виконавчий директор Head Йоганн Еліаш.

Він також додав, що дуже вражений розвитком України. "Мені подобається те, що ви інвестуєте у сектор оборони 5-7% ВВП. Це гарантує політичну стабільність. Вражає, як ви вирішуєте ситуацію з Росією. Домовленості, яких ви досягли з ЄС - це дуже добре", - сказав Еліаш.

Head International Holding GmbH - австрійська компанія, яка виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництва компанії розташовані в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Також компанія Head є спонсором Федерації плавання України і плавця збірної України №1 Андрія Говорова.


Коментарі - Краще, ніж в Китаї. Світовий виробник спортивного обладнання побудує у Вінниці свій найбільший завод

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим