Kross

Kross є найбільшою велосипедною маркою в Польщі, з року в рік послідовно зміцнює своє лідерством на місцевому та міжнародному ринку. Компанія також є одним з найбільших брендів в Європі. Велосипеди Kross доступні практично у всіх куточках континенту. Компанія намагається зробити так що б продукцію можна знайти в найвіддаленіших куточках земної кулі.

Рушійною силою до створення міцної основи є: якість і сучасні технології. Інженерна група Kroos, що складається з висококласних фахівців, стараються щоб велосипеди були інноваційними, візуально-привабливими і відмінними від конкурентів.

Для значної частини сучасних польських велосипедистів Kross є синонімом безпечної, добре розробленої і виготовленої продукції. Огляд ринку велосипедів з вересня 2012 по Millward Brown дослідив, що Kross знаходиться на рівні продажу 73% (серед тих, хто купив велосипед протягом останніх трьох років). Цей результат дає величезну перевагу над конкурентами, що діють в Польщі.

Наші фаворити це є спортивні велосипеди, на яких гонщики виграють загальні класифікації найскладніших марафонів в Польщі і в світі.

 Детальніше на сайті виробника : kross.pl