Lafuma

Lafuma — Якщо творці компанії не просто колеги або родичі, а й вірні друзі, а в їхній душі живе сильний потяг до подорожей, то вони здатні створити справді щось варте уваги у світі спортивного та туристичного виробництва. Йдеться про унікальний бренд Lafuma, що володіє французьким почуттям прекрасного і постійною тягою до досконалості. Він розробляє і виробляє широкий спектр одягу, взуття та аксесуарів для активного проведення часу на відкритому повітрі, виконаними в дусі простоти і доступності.

Про освіту та початок діяльності
Компанія Lafuma з'явилася 1930 року. Сталося це в місті Ансі (Франція), недалеко від Альп. Засновниками марки стали троє рідних братів: Віктор, Альфред і Габріель Лафуми, які з самого юнацтва разом подорожували рідною країною та за її межами. Бренд починає виробництво рюкзаків, сумок і баулів. Через шість років активної діяльності на нього чекав справжній прорив. Він був пов'язаний з виходом у виробництво неординарної моделі рюкзака, яка мала практичну металеву раму. Такий каркас значно розширив загальні можливості виробу. Слідом за ним, фірма випускає сумку "tyrolien", яка змогла стати основною частиною екіпіровки першої французької експедиції в Гімалаї.У 1954 році Lafuma починає розширювати свою діяльність і береться за виробництво меблів для кемпінгу. У своїх творіннях вона широко використовує парусину, яка і лягла в основу розробки першого шезлонга марки (1962 рік). Саме він приніс величезну популярність своєму творцеві і вивів на лідерські позиції зі створення кемпінгових меблів. Після 20 років ідейного затишшя компанія починає займатися виготовленням спеціальних рюкзаків для школярів, а також запускає низку "спальних мішків" і "наметів".

Трохи про життя
З другої половини 1980-х років французький бренд стає одним з найпопулярніших виробників виробів для спорту та активного відпочинку. Уже 1986 року він відкриває свою першу філію, розташовану в Тунісі. Після нього слідують дочірні відділення в США і Нью-Йорку. У результаті розширення, компанія починає викуповувати інші, більш дрібні фірми. Серед них PAMIR (1987 рік), яка виробляє різні види рюкзаків, а також MAC (1992 рік), що виготовляє спортивний одяг. Звичка викуповувати невеликі марки стане для компанії основним шляхом до монополії в країні. У 1993 році бренд розробляє специфічні куртки, створені за допомогою інноваційної на той час водонепроникної технології Gore-Tex.

1995 рік стає одним із найважливіших у житті бренду. Він змінюється і стає Lafuma group - справжнім концерном, що скуповує безліч дрібних підприємств. Серед них виділяються такі марки:
- Millet - виробляє різні варіанти рюкзаків;
- Bottes Le Chameau - виготовляє натуральне взуття, створене з каучуку;
- Rivory & Joanny - головна виробниця у Франції мотузок для альпіністів;
- One Sport - виробник взуття для альпінізму;
- Charles Dubourg - марка, що виготовляє одяг і взуття для рибалок.

На головному етапі розвитку
Наприкінці 1997 року компанія входить до складу фондової біржі Парижа. У цей же період вона виграє конкурс "Дизайн року". У наступний час Lafuma group активно реалізує себе в різних напрямках діяльності. У 2009 році вона знаходить свій остаточний фірмовий логотип, товари з яким експортуються в 65 країн світу.

Зараз компанія виробляє просто вражаючий спектр товарів, здатний забезпечити любителів активного життя всім необхідним. Основна її продукція належить до outdoor напрямку. Серед головних позицій слід виділити:
1. одяг (куртки, штани, футболки, сорочки, шорти та ін.).
2. взуття (черевики, чоботи, кросівки та ін.).
3 Аксесуари (рюкзаки, сумки, гермомішки та ін.).
4. екіпірування (спальні мішки, трекінгові палиці, намети та ін.).

На даний момент компанія забезпечує безліч куточків планети речами для таких видів активної діяльності як:
- піший туризм
- трекінг
- походи та експедиції
- кемпінг
- міське життя

Lafuma вже стала символом високої якості, яка не підведе навіть під час найважчих подорожей, роблячи проведення часу на відкритому повітрі комфортнішим і простішим!

Детальніше на сайті виробника: www.lafuma.com