Для того щоб розпочати свої покупки в інтернет-магазині Ви повинні:


1. Мати пластикову картку VISA або Master Card, у якій дозволені операції через Інтернет (у картках певних банків дана функцію за замовчуванням заблокована, але в більшості банків - розблокована).


2. Тепер, для повноцінної роботи при купівлі в інтернет-магазинах Вам необхідно верифікувати свою платіжну карту, пройти "верифікацію" (у деяких випадках, її можна непроходити, про що попередять вас при оплаті). Це додаткова міра безпеки платіжних систем, яка підтвердить, що саме Ви власник використовуваної картки. Верифікація проводиться тільки один раз, в подальшому її проходити непотрібно.


3. Пройшовши цю верифікацію Ви також можете збільшити ліміти (обмеження обороту, тобто встановити певну суму грошей якою Ви будете користуватись при оплаті через мережу Інтернет) свого акаунта.Верифікація карток Visa в системі LiqPay.Можливість інтернет-сервісів приймати автоматичну оплату картками Visa, реалізована платіжною системою LiqPay. На початку 2010 року, система LiqPay, для виконання вимоги Міжнародної організації по боротьбі із фінансовим зловживанням, була введена обов'язкова верифікація карток. Ця дія направлена, перш за все, на виключення можливості несанкціонованого використання шахраями чужих карток Visa. Верифікація карт Visa захищає власників карт від втрати коштів. Також, проходячи обов'язкову верифікацію карти, випущеної платіжною системою Visa, власники карт прив'язують її до конкретного номеру телефону, що забезпечує додатковий захист коштів, які знаходяться на картці Visa. Для того, щоб власник карти Visa, міг здійснювати оплату за товари, послуги через Інтернет, йому необхідно пройти верифікацію картки. Це одноразова процедура.


Дії, які необхідно зробити для успішної верифікації картки Visa:


1. На офіційному сайті платіжної системи LiqPay, зайти у свій акаунт


2. Найти в колонці зліва пункт «Підключити картку»


3. В полі ввести номер картки Visa


4. У відповідному полі вказати місяць та рік, дії картки (дані знаходяться на лицьовій стороні картки)


5. Вказати «CVV2» - це 3 останні цифри на звороті картки


6. Після виконання цих дій на картці автоматично заблокується сума від $ 0.1-3.00. Власнику карти необхідно за допомогою служби підтримки банку, що випустив карту Visa, в інтернет-банкінгу або за допомогою телефонного банкінгу, дізнатися точну суму заблокованих на карті коштів.


7. Отримавши точну суму в гривнях (грн.) для карток випущених банками України, необхідно повернутися назад на сторінку сайту і ввести дану суму у відповідне поле «Сума». Сума повинна бути без будь-яких сторонніх символів та прогалин.


У випадку, якщо була вказана помилкова сума, власникові картки передзвонить менеджер системи і проведе голосову верифікацію. Якщо була введена правильна сума, верифікація карти буде завершена і власник карти Visa безперешкодно здійснювати моментальні платежі в мережі Інтернет на будь-яких інтернет-сервісах, не побоюючись за те, що шахраї зможуть скористатися коштами на картці. Навіть у разі втрати або крадіжки картки, у власника залишається прив'язка картки Visa до конкретного номеру мобільного телефону.