Лижі класу "ЛЮКС"

Що може бути результатом співпраці між автомобільною компанією і виробником лиж? Відповідь - Audi Carbon Ski, що є дітищем компанії Audi і дизайнерів HEAD.

Лижі були створені в Мюнхені- як і всі прототипи автомобілів Audi. Назва лиж Carbon є наслідком використання у їхньому зовнішньому шарі легкого і міцного вуглецевого волокна. Всередині міститься ядро з деревини та елементів алюмінію та титану.

Вуглецеве волокно і алюміній центральних елементів дизайну Audi - саме ці дорогі елементи підкреслюють високу якість наших автомобілів - сказав головний дизайнер Audi Вольфган Егер.

Використання таких сучасних матеріалів позитивно впливає і на характеристики лиж - при довжині 170 см. Audi Carbon Ski важать 1550 г. Це на 200 гр. легше, ніж звичайні моделі.

Експериментальні Audi Carbon Ski можна буде випробувати під час змагань з гірських лиж в Кітцбюелі, під час альпійського чемпіонату світу в Гарміш-Партенкірхен 2011 року.

Audi Carbon Ski мають потрапити до магазинів разом з колекцією лижного сезону 2011/2012. Ціна поки невідома, але можна здогадатись, що за такий предмет розкоші доведеться багато заплатити...


Всі новини
Новини