X
Лижі сезону 2010 Rossignol RADICAL 9X Oversize + Кр. Axial 120s TI TPI2
Купити

Лижі сезону 2010 Rossignol RADICAL 9X Oversize + Кр. Axial 120s TI TPI2

Код товару: 001 263
Артикул: RA9BC01
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Топові, супер-сучасні слаломні лижі експертного рівня, потужні, стабільні і швидкі. Відрізняється від FIS-моделей тільки геометрією і платформою. Створені по технології і повністю повторюють "сендвіч World Cup" - багатошарова конструкція з вертикальними бічними стінками, але з геометрією Oversize і платформою TPI2. 

Радіус, м: 15 м (170)
Геометрія, мм: 124-80-112
Ростовки, які випускаються, см: 160 / 165 / 170 / 175 / 180

Технології:

  • IPC Race (Independent Pressuring System) - система незалежної передачі навантаження на кант лижі. Тиск від черевика незалежно передається на лівий / правий кант через, спеціальним чином розроблену платформу і систему силових елементів в конструкції лижі. У даному випадку - структура з двох незалежних елементів жорсткості від носка до п'яти лижі.  • Dualtec 2 - комбінація бічних стінок DUALTEC різної жорсткості. Використовується для вибіркової зміни жорсткості спортивних лиж. У слаломних лижах більш жорстка п'ята для посилення віддачі на виході з повороту. На лижах для слалому гіганта центральна частина бічних стінок більш жорстка для збільшення стабільності, зчеплення зі схилом та більш точною передачею зусиль при центральній завантаженності лижі.

  • Twin VAS 100 - прокладки з еластомеру у складі платформи - гасять вібрації і збільшують віддачу лижі. Жорсткість і відповідно ефективність системи позначається індексом VAS і знаходиться в інтервалі від 100 - в спортивних і високотехнологічних лижах і до 70 у лижах для відпочинку.  • TPI 2 (Twin Pulsion Integral 2) - нова інтегрована в платформу система встановлення кріплень. Кріплення ковзають по напрямляючих на платформі, що дозволяє регулювати базу кріплень без використання інструментів.  • WC Oversize - нова геометрія лиж спортивної серії. Носок і п'ята мають фіксовану ширину у всіх лиж, а ширина талії становить 70 мм (S серія) або 80мм (X серія). Ростовки моделей Х і S утворюють безперервний ряд і кожна лижа Rossignol тепер має свій власний неповторний характер. Від радикального карвера 9S 155 до швидкісного і надстабільного боліда 9X 180, придатного навіть для позатрасового катання.


Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2010 Rossignol RADICAL 9X Oversize + Кр. Axial 120s TI TPI2


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати