X
Лижі сезону 2010 SALOMON Aeromax S + Кр. LZ9
Купити

Лижі сезону 2010 SALOMON Aeromax S + Кр. LZ9

Код товару: 206 773
Артикул: S102607
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Комфортні і легкі в управлінні карвінгові гірські лижі для катання по трасах з різним ступенем підготовки. Поєднання карвінгових властивостей з можливостями класичного бічного пригальмовування. Легкість зміни радіуса повороту.

Радіус, м 13,6/15,3/15,9/16,5
Геометрія, мм 112/69/95 (для 165 см)
Ростовки, які випускаються, см 150/160/165/170
Кріплення Salomon LZ9
Рік 09-10

  • Monocoque - запатентована технологія Salomon, композитний корпус лижі. Основна відмінність від традиційних сендвічів і кепів те, що Monocoque це замкнута конструкція, яка впливає на основні характеристики лижі. Маючи значну торсіонну жорсткість лижі дуже легкі і м'які. Monocoque дозволяє створювати карвінгові лижі менш чутливі до нерівного рельєфу, з відмінною динамікою прогину і керованістю. B залежності від функціонального призначення лиж компанія Salomon застосовує різні конструктивні типи монокока, такі як Full Monocoque Titanium, Monocoque Titanium, Monocoque Composit Double wall, Monocoque Lite single wall.


  • Lightrak - пластинна система Salomon, яка забезпечує точність і оптимальну продуктивність енергопередачі із кріплення на лижі. Переваги платформи Lightrak: найлегша платформа Salomon, підходять будь-які системні кріплення Salomon, забезпечує додатковий підйом черевика над снігом для карвінгу, забезпечує додатковий нахил черевика, що полегшує підтримання правильної стійки і дозволяє більш активно входити в поворот.


  • VRM (Variable Radius Management) - ефективна і невимушена зміна радіуса карвінгового повороту. Розширює діапазон крутизни карвінгових поворотів: лижам стають притаманні як короткі, так середні і довгі різані дуги.

Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2010 SALOMON Aeromax S + Кр. LZ9


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати