X
Лижі сезону 2010 SALOMON Equipe 24 Series Race + Кр. Z10
Купити

Лижі сезону 2010 SALOMON Equipe 24 Series Race + Кр. Z10

Код товару: 206 801
Артикул: S101864
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Експертні лижі для катання протягом цілого дня. Лижі із середнім радіусом повороту, дозволяють отримувати задоволення від легкості дуги, комфортності ковзання, швидкої перекантовки.

Радіус, м: 15.2 (для 165 см)
Геометрія, мм: 114-70-97 (для 165 см)
Ростовки, які випускаються, см: 158 / 165 / 178

Технології:


  • Smartrak Control - основний конструктивний елемент платформи - трансмісійна рейка. З одного боку (в зоні переднього кріплення) рейка жорстко закріплена на платформі, а з іншого вільно ковзає по довжині лижі при її прогині. Заднє кріплення фіксується на рейці і також отримує можливість вільно переміщатися по довжині лижі. Залежно від рівня перерозподілу енергії на периферію лижі і динаміки катання розроблено декілька конструктивних реалізацій системи: Smartrak Grip, Smartrak Grip Plus, Smartrak Control і Smartrak Prolink.

  • Woodcore - цільнодерев'яний сердечник, призначений для найбільш вимогливих гірськолижників, що вважають за краще потужне катання і лижі з безкомпромісно високими швидкісними робочими характеристиками.

  • Pulse Pud - конструкція демпфування (примусове гасіння коливань) канта. Pulse Pad являє собою сендвіч, розташований безпосередньо над кантом і складається з двох шарів термопластика і шару еластомеру між ними. Pulse Pad покращує роботу лижі: забезпечує демпфування (амортизації) канта без втрат енергопередачі. Як результат - більш гладке ковзання; покращує контакт канта з поверхнею (мікрорельєфу) по довжині всієї лижі. Як результат - лижі краще "тримаються" на жорсткому схилі, поліпшуються карвінгові властивості лиж (здатність лиж "врізатись" в схил і повертати без бічного прослизання кантів).

  • Monocoque - композитний "корпус" лижі. На відміну від традиційних "сендвічів" і "кепів" (кришка), монокок - це несуча замкнута конструкція, що визначає основні робочі характеристики лижі. Тип внутрішнього заповнення лижі грає другорядну роль. При значній торсіонній жорсткості, лижі мають легку вагу і м'яко йдуть по дузі.

  • VRM (Variable Radius Management) - ефективна і невимушена зміна радіуса карвінгових поворотів і гладке сполучення різаних дуг. Розширює діапазон крутизни карвінгових поворотів: лижам стають притаманними як короткі, так середні і довгі різані дуги.

Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2010 SALOMON Equipe 24 Series Race + Кр. Z10


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати