X
Лижі сезону 2011 Head Every One + Kp. One LR 9
Купити

Лижі сезону 2011 Head Every One + Kp. One LR 9

Код товару: 206 034
Артикул: 311850
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Неймовірно легкі та стабільні в той же час. Справжній мульти-талант збалансовані для будь-якого рівня майстерності і для всіх умов. Оснащені технологією AIRCOAT, і платою LiteRail.

Радіус,м: 11,0 (156 см)
Геометрія,мм: 122-72-106 (156 см)
Ростовки,які випускаються, см: 149 / 156 / 163

Технології:
  • AIRCOAT Hollow Glass Technology
Попри всі старання зменшити вагу лиж, ми вирішили добати трохи повітря в середину зробивши волокна у вигляді пустих труб. Це робить наші лижі починаючи з сезону 2008/09 в серії фрістайл не тільки набагато легшими, але й жорсткішими та більш керованими. За допомогою рішення використовувати технології з літакобудування про-модель нашого лижника Йона Олсона XENON ймовірно буде найлегшою лижою на ринку.

Супер легкі
На 40% легші. Традиційні волокна суціньні а волокна в технології AIRCOAT порожнисті що спричинило зниження маси волокон в лижі на 40%. Вважаючи те що волокна займають більшу кількість лижі ці 40% відіграють велику роль.

Супер міцні
Пусті скловолокна характеризуються більшою еластичістю, міцністю і довговічністю на відміну від звичайних волокон. Цей факт робить лижі з технологією AIRCOAT більш витривалими і довговічними ніж традиційні.

Супер маневренні
Додаткова маневреність – зниження ваги за допомогою використання пустих волокон Hollow Glass роблять лижі більш стабільними та маневреними. Волокна Hollow Glass краще і швидше поглинають і вводять в дію енергію яка запаслась на кантах.  • Intelligence Technology
Лижа сама по собі це не все. На рівень катання впливають деякі фактори а саме місце катання та професійні навички самого лижника. На розбитій трасі потрібен відмінний контроль канту. На м'якому снігу потрібна хороша маневреність. Інша траса, нові очікування і вимоги. HEAD знайшов рішення - технологія HEAD Intelligence. З використанням цієї технології лижі самі пристосовуються до типу траси та навичок лижника.

Принцип
Intellifibers - волокна з п'єзоелектричного матеріалу були розміщені під кутом 45 градусів відносно кріплень. Вони реагують на механічні імпульси від вібрації лижі і конвертують їх в електричну енергію. Чим більше навантаження на лижу тим більше енергії виробляють волокна. В резульиаті ця енергія потрапляє у волокна! Це змушує їх ставати твердішими в результаті лижа стає більш пружною та жорсткішою на викручування.

Ефект
Розташування волокон під кутом 45 ° збільшує жорсткість лижі на викручування, тим сами втоплюючи кант ще більше в сніг під час повороту. При високих швидкостях лижа стає ще більш жорсткою.  • X-Frame Konstruction.

  • UHM C split base.

  • Lite Rail
Повністю інтегрована. Гнучка. Встановлення без інструменту. Ми представляємо нову систему, LITERAIL від інженерів Tyrolia. Нова система є гідним наступником успішної системи Railflex LITE. Оновлений дизайн, простота експлуатації, низька вага.

Встановлення та налаштування в три простих кроки:

1. Визначити довжину бази черевика в міліметрах.
2. Підняти важіль на передньому кріплені, встановити напотрібну довжину і зафіксувати.
3. Підняти важіль на задньому кріплені, встановити напотрібну довжину і зафіксувати.

Трохи техніки
Завдяки використанню трьох різних домжин система LITERAIL успішно співпрацює з цілою низкою лижних черевиків з довжиною від 199 до 347 мм (інтервали довжин: коротка - 199-283 мм, середня - 239-323мм, довга - 263-347mm .) LITERAIL використовується у виробництві з трьома різними видами кріплень: LR4.5, LR 7,5 і LR9 LR легко монтуються, без впливу на гнучкість лижі. Призначений для встановлення на лижах від 87 см і вище. У порівнянні з Railflex LITE, плита LITERAIL є нижчою і ширшою.


Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2011 Head Every One + Kp. One LR 9


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати