X
Лижі сезону 2011 Head ISUPERSHAPE + Кр. SW SP 13
Купити

Лижі сезону 2011 Head ISUPERSHAPE + Кр. SW SP 13

Код товару: 207 719
Артикул: 310170
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Унікальна лижа - для тих хто хоче всерйоз відчути, що таке справжній карвінг. Дуже чисто і точно ріже дугу навіть на мінімальній швидкості. Легко дозволяє зависнути в дузі, тримаючи рівновагу «на лезі бритви». Бестселер.

Радіус, м: 12, 1 ( 170 см )
Геометрія, м: 121/66/106  ( 170 см.)
Ростовки , які випускаються: 150 160 165 170 175

Технології:
  • Сендвіч Worldcup

  • Intelligence Technology
Лижа сама по собі це не все. На рівень катання впливають деякі фактори а саме місце катання та професійні навички самого лижника. На розбитій трасі потрібен відмінний контроль канту. На м'якому снігу потрібна хороша маневреність. Інша траса, нові очікування і вимоги. HEAD знайшов рішення - технологія HEAD Intelligence. З використанням цієї технології лижі самі пристосовуються до типу траси та навичок лижника.

Принцип
Intellifibers - волокна з п'єзоелектричного матеріалу були розміщені під кутом 45 градусів відносно кріплень. Вони реагують на механічні імпульси від вібрації лижі і конвертують їх в електричну енергію. Чим більше навантаження на лижу тим більше енергії виробляють волокна. В резульиаті ця енергія потрапляє у волокна! Це змушує їх ставати твердішими в результаті лижа стає більш пружною та жорсткішою на викручування.

Ефект
Розташування волокон під кутом 45 ° збільшує жорсткість лижі на викручування, тим сами втоплюючи кант ще більше в сніг під час повороту. При високих швидкостях лижа стає ще більш жорсткою.  • UHM C база зі структурою Race

  • Интерфейс: SPEED PLATE 13мм

  • Технологія: KERS
KERS технологія діє як турбокомпресор. Що забезпечує додаткову потужність і швидкість по жорсткості задньої частини лижі при виході з повороту.

Результат: катапультація лижника в насупний поворот. Точно так само як водій Формули 1 натискає на газ генеруючи тим самим додаткову швидкість. HEAD KERS електронна технологія, повністю інтегрована і автоматизована.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Лижі відчувають максимальне викручування в кінці повороту. В цей момент, активний мікрочіп вивільняє енергію, у волокна в задній частині лижі. Які застигають і збільшують віддачу, що підвищує прискорення в стадії остаточного виходу з повороту.

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

HEAD KERS технологія еволюційна ідеї технології HEAD Intelligens. На відміну від Intelligens, KERS не впливає на бічну жорсткість лижі, а тільки посилює її поздовжню гнучкість. Крім того, KERS технологія заснована на зовсім новому чіпі здатна накопичувати енергію і зберігати її до відповідного моменту.

П'єзоелектричні волокона перетворюють кінетичну енергію в електричну, яка зберігається в чіпі вшитому в лижу. Енергія миттєво звільняється, у відповідні частини лижі у потрібний момент через спеціальні датчики. Звільнення енергії в потрібний час автоматично контрольоване і координоване. У залежності від жорсткості різних моделей лиж, датчики запрограмовані: чим більш агресивно ви хочете кататись тим швидше задня частина стане жорсткою.


Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2011 Head ISUPERSHAPE + Кр. SW SP 13


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати