X
Лижі сезону 2011 Head Perfect One + Кр. One LR 10
Купити

Лижі сезону 2011 Head Perfect One + Кр. One LR 10

Код товару: 207 481
Артикул: 311800
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Назва говорить сама за себе. Це універсальні лижі з високою стабільністю на швидкості і м'якістю в поворотах завдяки Torque Turning Technology від компанії Head.

Радіус, м 12 (при 158 см)
Геометрія, мм 115-67-99
Ростовки,які випускаються, см 146 / 152 / 158 / 164 / 170
Кріплення Head One LR 10
Рік 10-11

  • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

  • Torque Turning використовує спеціальні стабілізатори, що утворюють своєрідний скелет лижі, які можуть у досить високому ступені збільшувати його торсіонну жорсткість, в той же час не надаючи жодного негативного впливу на властивості прогину лижі в поздовжньому вимірі. Торсіонна жорсткість лижі - це її здатність чинити опір скручуванню - саме цей тип опору або компенсації відбувається в носку і хвості лижі, коли Ви закантовуєте лижу у фазі ініціації повороту і перешкоджаєте її розкантовці, у фазі ведення. Тут все зрозуміло - чим сильніше, могутніше, тим краще. Гнучкість лижі в поздовжньому вимірі - це зусилля, необхідне для прогину лижі. Саме ця величина визначає, яку кількість енергії Ви повинні затратити, коли намагаєтеся повернути лижу. Більш жорстка лижа вимагає великих м'язових зусиль. Torque Turning дозволяє виробляти поздовжньо гнучкі, маневрені лижі з високою торсіонною жорсткістю, високою передачею енергії на канти лижі і, в підсумку, стабільної навіть в самих екстремальних дугах. Стабілізатори «Torque», зроблені за типом скелетної структури, виготовлені з особливо міцного і пружнього сплаву, і інтегровані в саму лижу. Розташування та геометрія стабілізаторів «Torque» були визначені в ході інтерактивного процесу за результатами отриманими в спеціальній комп'ютерній лабораторії і за даними численних тестів на лижних трасах. Чим вищі показники діагональних вимірювань стабілізаторів, тим більше зростає торсіонна опірність лижі і тим більш потужніший тиск досягається на кант. У поздовжньому вимірі стабілізатори не мають ефекту збільшення жорсткості. Цей ефект особливо проявляється в лижах з агресивним бічним вирізом, коли широкий носок і хвіст лижі, як великі важелі, впливають на її торсіонні характеристики. Тобто, лижа одночасно легко прогинається, м'яко і комфортно входить і виходить з повороту, але при цьому кант по всій довжині постійно контактує з поверхнею схилу.

  • Tailwings - у той час як технологія Torque забезпечує лижам фантастичний за силою контакт канта з снігом, команда HEAD комбінує цю технологію з новою розробкою - Tailwings. Суть технології полягає в тому, що задня частина лижі віддалена від ефективної довжини канта, виточена всередину і поглиблена. Таким чином досягається плавний, гладкий і контрольований вихід з кожного повороту.

  • Lite Rail - повністю інтегрована, гнучка система кріплень, яка встановлюється без інструменту. Нова система є гідним наступником успішної системи Railflex Lite. Оновлений дизайн, простота експлуатації, низька вага. Встановлення та налаштування в три простих кроки: по-перше: визначити довжину бази черевика в міліметрах; по-друге: підняти важіль на передній частині кріплення, встановити на потрібну довжину і зафіксувати; по-третє: підняти важіль на задній частині кріплення, встановити на потрібну довжину і зафіксувати. У порівнянні з Railflex Lite, плата Lite Rail є нижчою і ширшою.


Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2011 Head Perfect One + Кр. One LR 10


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати