X
Лижі сезону 2011 Head WC ISL + Кр. SW SP 13
Купити

Лижі сезону 2011 Head WC ISL + Кр. SW SP 13

Код товару: 207 705
Артикул: 310040
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Відмінна слаломна зброя для траси. Як завжди дає 100% точності, впевнене ведення у всіх фазах повороту. Легкі в керуванні , віддача приглушена. Багатьом подобається більше ніж спортцеховий варіант.

Радіус, м: 13 ( 165 см )
Геометрія, м:117 66 100 ( 165 см.)
Ростовки , які випускаються: 165 170 175 180 185

Технології:
  • Сендвіч Worldcup

  • Intelligence Technology
Лижа сама по собі це не все. На рівень катання впливають деякі фактори а саме місце катання та професійні навички самого лижника. На розбитій трасі потрібен відмінний контроль канту. На м'якому снігу потрібна хороша маневреність. Інша траса, нові очікування і вимоги. HEAD знайшов рішення - технологія HEAD Intelligence. З використанням цієї технології лижі самі пристосовуються до типу траси та навичок лижника.

Принцип
Intellifibers - волокна з п'єзоелектричного матеріалу були розміщені під кутом 45 градусів відносно кріплень. Вони реагують на механічні імпульси від вібрації лижі і конвертують їх в електричну енергію. Чим більше навантаження на лижу тим більше енергії виробляють волокна. В резульиаті ця енергія потрапляє у волокна! Це змушує їх ставати твердішими в результаті лижа стає більш пружною та жорсткішою на викручування.

Ефект
Розташування волокон під кутом 45 ° збільшує жорсткість лижі на викручування, тим сами втоплюючи кант ще більше в сніг під час повороту. При високих швидкостях лижа стає ще більш жорсткою.
  • UHM C база зі структурою Race

  • Интерфейс: SPEED PLATE 13мм

  • Технологія: KERS
KERS технологія діє як турбокомпресор. Що забезпечує додаткову потужність і швидкість по жорсткості задньої частини лижі при виході з повороту.

Результат: катапультація лижника в насупний поворот. Точно так само як водій Формули 1 натискає на газ генеруючи тим самим додаткову швидкість. HEAD KERS електронна технологія, повністю інтегрована і автоматизована.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Лижі відчувають максимальне викручування в кінці повороту. В цей момент, активний мікрочіп вивільняє енергію, у волокна в задній частині лижі. Які застигають і збільшують віддачу, що підвищує прискорення в стадії остаточного виходу з повороту.

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

HEAD KERS технологія еволюційна ідеї технології HEAD Intelligens. На відміну від Intelligens, KERS не впливає на бічну жорсткість лижі, а тільки посилює її поздовжню гнучкість. Крім того, KERS технологія заснована на зовсім новому чіпі здатна накопичувати енергію і зберігати її до відповідного моменту.

П'єзоелектричні волокона перетворюють кінетичну енергію в електричну, яка зберігається в чіпі вшитому в лижу. Енергія миттєво звільняється, у відповідні частини лижі у потрібний момент через спеціальні датчики. Звільнення енергії в потрібний час автоматично контрольоване і координоване. У залежності від жорсткості різних моделей лиж, датчики запрограмовані: чим більш агресивно ви хочете кататись тим швидше задня частина стане жорсткою.


Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2011 Head WC ISL + Кр. SW SP 13


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати