X
Лижі сезону 2011 SALOMON 24 Daytona + Кр. Z11 B75
Купити

Лижі сезону 2011 SALOMON 24 Daytona + Кр. Z11 B75

Код товару: 206 057
Артикул: 111118
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Продуктивні карвінгові лижі з екстра стабільністю. Використовується технологія Powerline що в свою чергу контролює коливання, які викликані нерівністю поверхні.

Радіус, м:  10.4 / 11.7 / 13.1 / 14.6 / 16.3
Геометрія, мм: 117-72-100 (158 см)
Ростовки, які випускаються, см:
  144 / 151 / 158 / 165 / 172

Рекомендовані кріплення: Salomon Z11

Технології:

  • Woodcore - цільнодерев'яний сердечник, призначений для найбільш вимогливих гірськолижників, що вважають за краще потужне катання, і лижі з безкомпромісно високими швидкісними робочими характеристиками.

  • Sandwich Sidewalls - шарувата бокова конструкція для надзвичайно гладких зіткнень із снігом і чудової адаптації на місцевості. Призначена для Park & Pipe і випробувана в гонці Milieu!

  • Powerline Magnesium - активна система гасіння вібрації, виготовлена з магнію, для більшого контролю, комфорт і впевненість на трасі на карвінгових лижах. Magnesium Powerline є найлегшою версією Powerline, окрім версії із вуглецю.

  • Pulse Pad - конструкція демпфування (примусове гасіння коливань) канта. Pulse Pad являє собою сендвіч, розташований безпосередньо над кантом і складається з двох шарів термопластика і шару еластомеру між ними. Pulse Pad покращує роботу лижі: забезпечує демпфування (амортизації) канта без втрат енергопередачі. Як результат - більш гладке ковзання; покращує контакт канта з поверхнею (мікрорельєфу) по довжині всієї лижі. Як результат - лижі краще "тримаються" на жорсткому схилі, поліпшуються карвінгові властивості лиж (здатність лиж "врізатись" в схил і повертати без бічного прослизання кантів).

  • 3D Race Frame - 3D форма, структура якої зміцнена фібером у верхній частині бокової шаруватої конструкції для продуктивного катання на лижних трасах. 3D Race Frame - подвійна конструкція із фіберу для отримання більшої гнучкої продуктивності на лижі.
Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2011 SALOMON 24 Daytona + Кр. Z11 B75


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати