X
Лижі сезону 2011 Salomon XW TORNADO TI PL + Кр. Z12
Купити

Лижі сезону 2011 Salomon XW TORNADO TI PL + Кр. Z12

Код товару: 208 387
Артикул: 111127
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Нові Tornado Ti - ще більша швидкісна стабільність.
Так, це справжній смерч. У них є незрозуміла магія, в ці лижі закохуються всі, кому пощастило їх спробувати. Вони схожі на Fury, але на відміну від них у Tornado більш помірна геометрія і це дійсно лижі 50 на 50. Виняткова легкість зміни радіусів повороту, чіпкість і стабільність на будь-якій швидкості і будь-якому покритті. Не випадково, на думку багатьох авторитетних гірськолижних журналів, які проводять власні скі-тести, Tornado протягом уже трьох сезонів визнані «лижами року» Неабиякі лижі. Рекомендуємо всім хто катається. Від Куршавель до Чегета.

Радіус, м: 11.4/12.9/15.6/16.3/18.2
Геометрія, мм: 120/79/107 (151 см)
Ростовки, які випускаються, см:
152/159/166/173/180

Рекомендовані кріплення: Salomon Z12

Технології:

  • Double Monocoque - композитний "корпус" лижі. На відміну від традиційних "сендвічів" і "кепів" (кришка), монокок - це несуча замкнута конструкція, що визначає основні робочі характеристики лижі. Тип внутрішнього заповнення лижі грає другорядну роль. При значній торсіонній жорсткості, лижі мають легку вагу і м'яко йдуть по дузі.
  • Full Woodcore - дерев'яний сердечник, призначений для найбільш вибагливих лижників, які надають переавгу швидкісному і стабільному катанню.
  • Powerline Titanium
  • 3D Stealth Tip - 80% проблем швидкісної стабільності лиж на нерівному рельєфі пов'язана з конструкцією носків лиж. На відміну від традиційних носків, носок 3D STEALTH покращує вібропогашуючі властивості лиж і дозволяє більш гладко долати нерівності завдяки ефекту "перекату"
  • Pulse Pad - конструкція демпфування (примусове гасіння коливань) канта. Pulse Pad являє собою сендвіч, розташований безпосередньо над кантом і складається з двох шарів термопластика і шару еластомеру між ними. Pulse Pad покращує роботу лижі: забезпечує демпфування (амортизації) канта без втрат енергопередачі. Як результат - більш гладке ковзання; покращує контакт канта з поверхнею (мікрорельєфу) по довжині всієї лижі. Як результат - лижі краще "тримаються" на жорсткому схилі, поліпшуються карвінгові властивості лиж (здатність лиж "врізатись" в схил і повертати без бічного прослизання кантів).
Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2011 Salomon XW TORNADO TI PL + Кр. Z12


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати