X
Лижі сезону 2012 Rossignol Experience 78 X TPI + Кр. Axium 110 L TPI
Купити

Лижі сезону 2012 Rossignol Experience 78 X TPI + Кр. Axium 110 L TPI

Код товару: 210 170
Артикул: RA1EM04
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

У сімействі All Mountain Rocker лижі під номером 78 займають середнє положення. Ця модель призначена для лижників хорошого рівня, які хочуть урізноманітити своє катання і вийти за межі підготовлених трас.

Радіус, м 17,0 (при 174 см)
Геометрія, мм 122-78-111
Ростовки,які випускаються,см 150 / 158 / 166 / 174 / 182
Кріплення Axium 110 L TPI
Рік 11-12

  • Auto Turn - будь-який тип снігу, універсальність, пробачення помилок, легкість в управлінні, контроль швидкості. Лижі тільки на 70% мають традиційний прогин під стопою, решта 30% - злегка підняті носок і п'ята, так званий низький рокер. Не жорсткі носок і п'ятка забезпечують легке управління і контроль швидкості без зайвих зусиль - на будь-якій місцевості, на будь-якому снігу.  • Cascade TIP - нова технологія Rossignol, що застосовується в носку лиж для слалому гіганту (GS), а також в експертних універсалах Expirience. Шари в структурі лижі, виготовлені за такою технологією, розташовані каскадом: титанал, потім фіберглас і, нарешті, в носку - тільки деревина. У такої лижі більш м'який носок, що при вході в поворот дає перевагу перед традиційною лижею - легше ініціювати поворот і більш повна хватка канта.


  • Central Dualtec - комбінація кращих рис конструкцій Sandwich і CAP. CAP збільшує міцність лижі і сприяє віддачі, тоді як традиційні бічні стінки в районі талії дають чіткий безпосередній тиск на кант. Перевага комбінованої конструкції - м'який вихід і хороша хватка канта для комфортного катання.
  • Extended Sidecut - це продовження бічного вирізу за межами контактних точок, де починається рокер носка і хвоста лижі. Коли збільшується швидкість, зростають кути закантовки, в результаті відбувається більш потужний контакт канта з снігом по всій довжині вирізу.


  • TwinPulsion - рушійна сила структури IPS Race. Складена з двох незалежних частин композитна платформа, забезпечує розподіл навантаження по всій довжині лижі, передаючи її безпосередньо на кожен кант. Переваги: стабільність, ефективність, надійний контакт зі снігом.

Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2012 Rossignol Experience 78 X TPI + Кр. Axium 110 L TPI


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати