X
Лижі сезону 2012 Rossignol RADICAL 8GS Cascade TPX + Кр. Axium 120S TPI
Купити

Лижі сезону 2012 Rossignol RADICAL 8GS Cascade TPX + Кр. Axium 120S TPI

Код товару: 210 111
Артикул: RA1BF01
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Полегшена версія 9gs. Лижі ідеальні для легких лижників і лижниць. Відмінні показники контролю, балансу і віброгашення. Нова, стійка до великих навантажень платформа TPX

Радіус, м 18.0 (при 174 см)
Геометрія, мм 118-72-100
Ростовки, які випускаються, см 162 / 168 / 174 / 180 / 186
Кріплення Axium 120S TPI
Рік 11-12

  • Power Turn - швидкість, точність, відмінна хватка кантів, карвінг. Лижі спроектовані з традиційним 100% великим прогином під стопою, що забезпечує хватку кантів, силу та енергію на підготовлених трасах. Прогин по всій довжині накопичує енергію і забезпечує різкий підйом.


  • Cascade TIP - нова технологія Rossignol, що застосовується в носку лиж для слалому гіганту (GS), а також в експертних універсалах Expirience. Шари в структурі лижі, виготовлені за такою технологією, розташовані каскадом: титанал, потім фіберглас і, нарешті, в носку - тільки деревина. У такої лижі більш м'який носок, що при вході в поворот дає перевагу перед традиційною лижею - легше ініціювати поворот і більш повна хватка канта.


  • Oversize Sidecut - перевага агресивного вирізу карвінгових лиж у поєднанні з шириною талії сучасних лиж. Широкий носок і п'ята сприяють надійній хватці канта, потужною і точною. Комбінація великого бокового вирізу із сучасною талією дає більш точне відчуття канта плюс безпрецедентну стабільність.


  • TwinPulsion - рушійна сила структури IPS Race. Складена з двох незалежних частин композитна платформа, забезпечує розподіл навантаження по всій довжині лижі, передаючи її безпосередньо на кожен кант. Переваги: стабільність, ефективність, надійний контакт зі снігом.

Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2012 Rossignol RADICAL 8GS Cascade TPX + Кр. Axium 120S TPI


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати