Лижний курорт Шпіндлерів Млин вводить гнучкі ціни на скі-паси

Один з найпопулярніших гірськолижних курортів Чехії Шпіндлерів Млин (Špindlerův Mlýn) анонсував введення гнучкої системи вартості квитків на підйомники. Ціна на них буде змінюватися в залежності від завчасності покупки (чим раніше, тим дешевше), передбачуваної та актуальної завантаженості підйомників.


«На свята і вихідні, коли очікується велика кількість гостей, вартість буде вищою. І навпаки: в непопулярні дати ми маємо намір залучати лижників низькою ціною. Крім того, вона буде динамічно змінюватися протягом дня в залежності від погоди і завантаження підйомників », - розповів директор курорту Рене Гронеш.

Офіційно зимовий сезон почнеться 7 грудня. Продаж квитків стартує на початку листопада. Точну дату керівництво оголосить пізніше. Перші 10 тис. Квитків (на весь день) продадуть за 250 крон. Стандартна ж вартість при покупці онлайн буде починатися від 350 крон. Верхню межу Гронеш не назвав.

Вартість Skipass в касах буде вище, ніж в інтернет-магазині www.gopass.cz. У минулому році лижники платили за квиток на цілий день 1000 крон в касі, 890 крон в автоматі самообслуговування і 820 крон при покупці онлайн, повідомляє vinegret.cz.


Всі новини
Новини