X
Намет Lugi LU004 Khaki
Купити

Намет Lugi LU004 Khaki

Код товару: 020 194
Артикул: LU004
5 339.00 грн
Безкоштовна доставка

Lugi LU004 — Тунельний намет - чудове рішення для туристичних походів, кемпінгу, полювання та риболовлі. Вона здатна вмістити 3 осіб, а завдяки особливій конструкції вона більш вітростійка в порівнянні з купольними аналогами і має швидкий принцип складання.

Намет виконаний із щільного поліестеру з рівнем вологозахисту 2000 мм, який забезпечить повну ізоляцію від вітру та дощу. Усі шви проклеєні. Вхід та вентиляційні вікна оснащені додатковим захистом із москітної сітки. Матеріал каркасу - фіберглас, підлога виконана з поліестеру щільністю 170T.

Намет оснащений додатковим тентом, який дає можливість організувати повноцінну обідню зону або зону відпочинку, приховану від сонця.

Характеристики:
 • Матеріал намету: поліестер PU 2000 mm, поліестер 170T
 • Матеріал каркасу: фіберглас ⌀8.5 мм
 • Сезонність: модель трисезонна
 • Місткість: 3- людини
 • Комплектація: 3 дуги для намету 20 кілків 12 мотузок
 • Розміри:
 • Загальний внутрішній розмір: 410*180*150 см
 • Кімната 1: 200*180*150 см
 • Кімната 2: 200*180*150 см

Як встановити тунельний намет
 • Основна відмінність тунельного намету в тому, що він не вільностоячий. Щоб конструкція була стійкою до вітрового навантаження, її обов'язково потрібно розтягувати. Процес встановлення тунельного намету складається з кількох етапів:
 • Розгорніть намет на землі чи футпринті.
 • Зафіксуйте основу ґрунтовими кілочками в задній частині намету.
 • Зберіть дуги каркаса і протягніть їх у рукави паралельно один одному.
 • Зафіксуйте дуги сцеціальними кріпленнями на основі намету.
 • По мірі збирання конструкції, складайте намет "гармошкою" у напрямку від входу до задньої частини.
 • Після того, як усі дуги каркаса будуть встановлені, розтягніть намет по довжині та зафіксуйте передню частину ґрунтовими кілочками.
 • Відрегулюйте ступінь натягу основи намету.
 • Зафіксуйте дуги каркасу ґрунтовими кілочками.
 • Натягніть вітрозахисні шнури та зафіксуйте їх ґрунтовими кілочками.
 • Намет готовий до використання.


Зверніть увагу!
 • Перевіряйте цілісність намету та елементів конструкції перед кожним використанням для забезпечення власної безпеки.
 • Встановлюйте намет на рівній ділянці без каміння, гілок і гострих предметів, які можуть пошкодити тканину.
 • Встановлюйте намет на безпечній відстані від багаття.
 • Щоб уникнути дискомфорту під час сну, для встановлення обирайте максимально плоску ділянку, вкриту травою або піском. Якщо місцевість горбиста, лягайте ногами вниз по схилу.
 • Якщо під час кемпінгу збирається дощ, викопайте дренажну канаву навколо намету для відведення води. Канава має розташовуватися максимально близько до зовнішнього краю намету.
 • Для додаткового вологозахисту використовуйте футпринт.

Догляд за наметом
Очищення намету від забруднень після використання - важливий аспект, який безпосередньо впливає на термін і якість його служби.

Щоб зберегти спорядження:
 • Ретельно очистіть дно і нижню частину намету від піску і забруднень.
 • Щоб уникнути появи цвілі, не складайте намет до повного висихання або просушіть тканину за першої нагоди.
 • Не використовуйте мийні засоби для очищення, щоб уникнути втрати водонепроникних властивостей.
 • Не періть намет у пральній машині.
 • Зберігайте намет у сухому місці.


Кількість людей 3
Вага повного комплекту, кг 4.8
Вага без кілків і упакування, кг -
Каркас фіберглас ⌀8.5 мм
Зовнішній тент поліестер PU 2000 mm, поліестер 170T
Підлога -
Внутрішній намет -
Спальне місце, см 2 кімнати 200 х 180, вистота 159
Колір внутрішнього намету -
Колір зовнішнього намету Khaki
Рейтинг товару


Відгуки про Намет Lugi LU004 Khaki


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

намет для туризму

ТИПИ НАМЕТІВ
Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
Polyester, Poly - поліестер.
Nylon-нейлон
Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
 
Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
 
КАРКАС
Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

ДНО
Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

СПІДНИЦЯ
Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

ТАМБУР
Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

ВХОДИ
В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

Oчистити все
Застосувати