Львівські лижні перегони - загальні результати усіх учасників. Таблиці результатів. Фотозвіт.

Львівські лижні перегони - Публікуємо загальні результати усіх учасників

Вікова категорія: 2005-2006, дистанція 3км
Хлопці:
1 місце: Греля Дмитро, час фінішу - 17:54
2 місце: Купчинський Максим, час фінішу - 17:55
Дівчата:
1 місце: Забанджала Анна, час фінішу - 15:50
2 місце: Комарницька Аліна, час фінішу - 17:59
3 місце: Демид Валерія, час фінішу - 10:33

Вікова категорія: 2007-2008, дистанція 2км
1 місце: Купчинський Павло, час фінішу - 8:50
2 місце: Гривняк Тарас, час фінішу - 9:16
3 місце: Копитов Олександр, час фінішу - 17:25

Вікова категорія: 2009-2010, дистанція 1км
1 місце: Качмар Софія, час фінішу - 6:20
2 місце: Крив'як Марія, час фінішу- 6:26
3 місце: Боднар Маряна, час фінішу- 6:42
4 місце: Кійко Наталя, час фінішу- 8:50
5 місце: Шавалюк Злата, час фінішу-8:51
6 місце: Солук Евеліна, час фінішу- 11:44

Вікова категорія: 2007-2008, дистанція 2км
1 місце: Крив'як Марія, час фінішу- 8:53
2 місце: Боднар Ірина, час фінішу - 9:48
3 місце: Федорчак Анастасія, час фінішу - 10:16
4 місце:Рошенко Ксенія 15:02
5 місце: Боянівська Діана 17:44

Вікова категорія: 2009-2010, дистанція 1км
1 місце: Федак Захар, час фінішу - 6:25
2 місце: Курдина Павло, час фінішу - 8:20
3 місце: Кушик Вадим, час фінішу - 8:38
4 місце: Остасюк Юрій, час фінішу -9:13
5 місце: Дзвидз Кирило, час фінішу - 10:55
6 місце: Кріль Андрій, час фінішу- 11:31
7 місце: Глова Маркіян,час фінішу -11:35

Вікова категорія: 2011 і молодші ..., дистанція 1км
Дівчата:
1 місце: Костевко Олександра, час фінішу - 10:29
2 місце: Шута Антоніна, час фінішу - 13:51
3 місце: Кушик Анна, час фінішу - 14:26
4 місце: Гуляєвич Злата, час фінішу- 15:00
Хлопці:
1 місце: Федак Тарас, час фінішу - 7:43
2 місце: Герасим Маркіян, час фінішу - 7:56
3 місце: Редько Віталій, час фінішу - 8:11
4 місце: Лозинський Олег, час фінішу - 8:41
5 місце:Дзидз Маркіян, час фінішу-9:57
6 місце: Пронуда Назар, час фінішу - 11:01

Вікова категорія: 2012-2014, дистанція 1км
1 місце: Костевко Олександра, час фінішу - 10:29
2 місце: Шута Антоніна, час фінішу - 13:51
3 місце: Кушик Анна, час фінішу - 14:26

Вікова категорія: 1991-1982, дистанція 5 км
1 місце: Салук Павло, час фінішу - 22:18
2 місце: Дзидз Ілля, час фінішу- 23:20
3 місце: Стефанишин Маркіян, час фінішу - 23:28
4 місце: Третяков Артем, час фінішу- 26:39
5 місце: Надєєв Сергі, час фінішу - 27:44
6 місце: Олейник Сергій, час фінішу- 35:40
7 місце: Поріцький Володимир, час фінішу- 37:18

Вікова категорія: 1981-1972, дистанція 5 км
1 місце: Редько Ярослав, час фінішу - 24:15
2 місце: Мотник Тарас, час фінішу - 26:43
3 місце: Остасюк Тарас, час фінішу - 27:40
4 місце: Фіняк Ігор, час фінішу - 30:27
5 місце: Ревак Богдан,час фінішу-31:08
6 місце: Кудравець Сергій, час фінішу - 33:16
7 місце: Ривіс Ярослав, час фінішу - 34:33

Вікова категорія: 2004-1992, дистанція 5 км
1 місце: Титуса Дмитро, час фінішу - 23:52
2 місце: Петричка Роман, час фінішу - 27:44
3 місце: Савінський Руслан, час фінішу - 47:12

Категорія: "Оpen", дистанція 5 км
1 місце: Єндомаха Неля, час фінішу - 28:55
2 місце: Кушик Вікторія, час фінішу - 32:56
3 місце: Штик Соломія, час фінішу - 34:35

Вікова категорія: 1991-1982, дистанція 5 км
1 місце: Кільчицький Віталій, час фінішу - 18:32
2 місце: Чинікало Олександр, час фінішу - 19:02
3 місце: Добранський Богдан, час фінішу - 20:00

Вікова категорія: 1951 і старші, дистанція 3 км
1 місце: Крупський Василь, час фінішу - 17:31
2 місце: Ривак Роман, час фінішу - 20:40
3 місце: Урущак Іван, час фінішу - 20:46

Вікова категорія: "60+", дистанція 3 км
1 місце: Кулинич Микола, час фінішу - 13:00
2 місце: Соболевський Ігор, час фінішу - 16:32

Вікова категорія: 1971-1962, дистанція 3 км
1 місце: Чепіль Роман, час фінішу - 10:59
2 місце: Сипливий Микола, час фінішу - 11:00
3 місце: Антонов Дмитро, час фінішу - 12:38
4 місце: Мельник Ігор, час фінішу - 13:07
5 місце:Луцик Андрій, час фінішу - 14:53
6 місце: Герцик Юрій , час фінішу-17:46
7 місце: Філімонюк Олег, час фінішу- 17:49
8 місце: Сахін Олег, час фінішу-19:09
9 місце: Голяш Роман, час фінішу- 20:24

Вікова категорія: 1991-1982, дистанція 3 км
1 місце: Заліско Оксана, час фінішу - 12:49
2 місце: Кулинич Марія, час фінішу - 20:19
3 місце: Веклик Олена, час фінішу - 23:34


Фото звіт на Facebook