МАУ зробить подорожі лижників та сноубордистів ще більш вигідними

 Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» оголошує про початок продажу квитків на лижні напрямки та надає пасажирам можливість безкоштовного перевезення одного комплекту лижного спорядження на всіх власних рейсах авіакомпанії на постійній основі.

 На всіх рейсах МАУ в бізнес та економічному класі кожному пасажирові додатково понад норму безкоштовного провозу зареєстрованого багажу дозволяється перевозити один комплект лижного спорядження загальною вагою до 10 кг і довжиною не більше 190 см. «З наближенням зимового сезону все більше мандрівників замислюється про те, де провести зимові канікули і які лижні траси підкорити, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. – Прагнучи зробити подорожі наших пасажирів більш комфортними та вигідними, авіакомпанією було прийнято рішення щодо безкоштовного перевезення лижного спорядження клієнтів. З МАУ Альпи і Балкани, Татри і Кавказ, Карпати, Ардени, Піренеї, Скандинавські гори, а також безліч інших гірськолижних «угідь» – на відстані лише декількох годин комфортного польоту».

 До складу комплекту лижного спорядження може входити:
 • лижна дошка (сноуборд) або пара лиж;
 • пара лижних палиць;
 • пара лижного взуття.

 Зазначені предмети повинні бути запаковані у спеціальний захисний чохол. Якщо в чохлі містяться артикули, що не входять до вищевказаного переліку, такий комплект буде розглядатися як звичайне місце багажу, яке підлягає оплаті, якщо встановлену МАУ норму безкоштовного перевезення зареєстрованого багажу перевищено. Детальну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на вебсайті – www.flyuia.com


Всі новини
Новини