Магдалена Нойнер завершує кар'єру після цього сезону

 Після цього сезону, одна з найпопулярніших біатлоністок у світі, німкеня Магдалена Нойнер десятиразова чемпіонка світу і 25 разова переможниця на етапах Кубку світу завершить біатлонну кар'єру. Про це вона повідомила на своєму офіційному сайті.

"Перший етап Кубка світу з біатлону закінчився і зараз ми перебираємося в Хохфільцен. Але, ще до початку змагань я хочу сказати вам щось важливе.

 Зараз я сумую за спокійним життям, за повноцінним відпочинком, з тих речей, які не можу робити поки я спортсменка. Але з іншого боку, я б хотіла спробувати себе в інших сферах життя. Ви можете допомогти мені з ідеями, я була б вам вдячна.

 Питання планування сім'ї теж важливий, жінки зрозуміють мене. Але зараз є ще справи, які необхідно закінчити. У першу чергу це отримання ліцензії тренера, я б хотіла в майбутньому мати можливість передавати мій досвід дітям.

 Я буду намагатися інформувати вас про мої подальші кроки в житті. Останні роки були для мене кращими і дуже захоплюючими. Зараз я чекаю наступних гонок, особливо чемпіонат світу в Рупольдінгу. Чекаю вас усіх на стадіоні, чекаю прекрасну атмосферу, давайте насолоджуватися нинішнім сезоном разом!"


Всі новини
Новини