Marwe

  Торгова марка Mund належить компанії Mundoimport, Іспанія. Компанія була заснована в 1990 році і починала свою діяльність з імпорту футболок з Перу. Назва компанії складається з двох слів: Mundo, що з іспанської означає - світ, і Import, що, ясна річ, означає Import.

 Через деякий час компанія почала виробляти гетри для футболу, а потім і інші види шкарпеток. У цьому вони досягли успіху настільки, що з 1996 року починають експортувати їх в інші країни. Виробничі потужності компанії знаходяться в Іспанії, що дозволяє оперативно виконувати найрізноманітніші замовлення.

 У виробництві шкарпеток компанія використовує всі найсучасніші та якісні волокна, такі як: Coolmax, Lycra, Cordura, Rhovyl'Coton і Rhovyl'Laine, Thermolite, Merino wool, Elastan, Poliamide, Polyester, White cotton. Волокна, що використовуються у виробництві, виготовляються в Іспанії, Італії, Франції і Португалії. Модельний ряд ділиться на 4 основні категорії: Extreme, Trekking, Sport, Traditional. Усередині кожної категорії широка лінія моделей, призначених як для теплої погоди, так і для холодних погодних умов.

 Серйозне вивчення ринку і адекватна маркетингова політика дозволяють компанії успішно конкурувати з більш великими компаніями: Lorpen, Accapi, Rhoner, X-socks, Mico. Наприклад, у себе вдома, в Іспанії вони знаходяться на другому місці, пропустивши вперед лише Lorpen, у Фінляндії і Бельгії - перше місце (Brigedale - друге), в Португалії - десь на другому - третьому місці, третє - четверте місце - в Україні, Болгарії, Малайзії. Шкарпетки дуже добре знають так само в Угорщині, Польщі, Австралії. Щорічно компанія випускає близько 2 млн. пар шкарпеток. Велику частину з цієї кількості становлять спортивні шкарпетки (близько 1,2 млн.) і трекінгові (близько 500 тис.).

Детальніше на сайті виробника: mundsocks.com