X
Мастило для ланцюга Finish Line CERAMIC WET LUBE
Купити

Мастило для ланцюга Finish Line CERAMIC WET LUBE

Код товару: 236 748
Артикул: 400-00-32_FL
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Товар відсутній

Новий тип мастила з використанням нанотехнологій, керамічних і флюрополімерних матеріалів. Основна відмінність від класичних масел - набагато більша стійкість мастила за рахунок появи керамічного покриття після нанесення на компоненти. Розрахована переважно на використання у вологих погодних умовах.

Ceramic Wet Lube - найбільш ефективне і високотехнологічне велосипедне мастило лінійки Finish Line. Це ланцюгове мастило для вологих погодних умов, яка включає керамічні присадки, що покривають ланцюг, завдяки яким значно знижується тертя і забезпечуються бруду-відразливі властивості. Незважаючи на більш високу вартість, ніж у більшості продуктів конкурентів, Finish Line Сeramic Wet Lube забезпечить змазку ланцюга протягом 175 миль (280 км) і ще більше у вологих умовах.

При виготовленні мастила використовує нітрид бору і керамічні присадки, завдяки чому змащення має повну водонепроникність і може успішно використовуватися в будь-яких дисциплінах за будь-яких погодних умовах.

Рекомендації по використанню: керамічні частинки ланцюгового мастила Finish Line Сeramic Wet Lube чіпляються за нерівності металу, тому перед першим використанням необхідно промити і висушити ланцюг. Після трьох змазувань поверхні будуть повністю заповнені керамічними частками і мастило почне працювати з максимальною ефективністю.

Примітка: в процесі впровадження керамічних частинок вони будуть витісняти залишок бруду, в результаті чого масляниста плівка стане сірою або чорною. Після 2-3 змазувань це явище значно зменшиться або зникне зовсім. Це абсолютно нормальне явище, яке не впливає на ефективність роботи мастила.

Підійде для змащення ланцюгів, підшипників, манеток. заднього перемикача, переднього перемикача.

Рейтинг товару


Відгуки про Мастило для ланцюга Finish Line CERAMIC WET LUBE


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати