Merida

 Стратегія розвитку, вирішення проблем, оптимізація виробництва і корпоративна філософія - все це можна проаналізувати за конкретним виробом будь-якої компанії. Для прикладу візьмемо компанію Merida і її новітній велосипед O.Nine. Цей сенсаційний хардтейл з рамою вагою менше одного кілограма вже приніс Хосе Херміді золото на Чемпіонаті Світу 2010, а історія його створення яскравим чином демонструє філософію і стратегію компанії Merida.

 Ідея O.Nine народилася в європейському центрі розробки Merida. Збір даних та їх аналіз (під час реальних гонок, на реальних трасах) проводився за допомогою фахівців з інституту транспортних засобів при університеті Есслінг, Німеччина. Гонщик команди Merida, Моріс Мілатц, виступав у ролі тест-пілота. На його велосипед був встановлений "чорний ящик", в реальному часі зчитує всі ключові параметри.

 Після аналізу всіх параметрів і створення комп'ютерної моделі, в науково-дослідному центрі Merida в Німеччині були створені креслення і детальна виробнича специфікація нового велосипеда. Після чого вся документація була через інтернет відправлена ​​в штаб-квартиру Merida у Східній Азії. Наступним етапом стало створення перших прототипів O.Nine на надсучасному виробництві Merida в Тайвані, що має практично необмежені можливості по роботі з карбоновим волокном.

 Прототипи надійшли в гоночну експлуатацію спортсменів команди Merida-Multivan. Всі тестування проводилося прямо на трасах Кубка Світу, під час реальних гонок. Спортсмени команди Merida внесли свої побажання щодо доопрацювання нової рами. Через шість місяців тестування, перші серійні хардтейли Merida O.Nine надійшли в продаж, і швидко встановили нові стандарти в класі гоночних велосипедів для крос кантрі.

 Хосе Херміда виграв золото на Чемпіонаті Світу 2010 на велосипеді Merida O.Nine. У цьому і є філософія Merida. Найкращі велосипеди. Щоб досягти ідеалу, ми розробляємо велосипеди близько до ринків їх збуту - не в штаб квартирі Merida на Тайвані, а в Європейському центрі Merida в Німеччині. Таким чином, ми з'єднуємо найкраще з двох частин світу: західне проектування та ефективне, орієнтоване на якість виробництво в Азії.

 Ми пропонуємо вам велосипеди з німецькою якістю: справжні витвори інженерного мистецтва, що представляють собою якість і дизайн - і, при цьому, доступність ціни. Концепції майбутніх велосипедів розробляються нами з урахуванням ваших очікувань. Ми реалізуємо ваші мрії. Велосипеди зроблені байкерами для байкерів. Від перфекціоністів - для ентузіастів.

Детальніше на сайті виробника:
merida-bikes.com