Merrell

Merrell — відомий американський бренд, який завоював собі славу виробника високоякісного взуття, яке носять по всьому світу.

Історія бренду Merrell розпочалася понад три десятиліття тому, у 1981 році в місті Верналь, штат Юта, коли Ренді Меррелл вирішив перетворити свої ковбойські черевики на щось неймовірно особливе. Зручна колодка, точна посадка, широкий носок — це основні характеристики перших туристичних черевиків Merrell. 
Вони коштували понад 500 доларів, а очікувати їх потрібно було шість місяців. Але були варті кожної копійки та чекання, і стали першими кроками бренду у світ пригод.

Потім вийшов повнометражний фільм "Комерційні секрети майстра черевиків" Ренді Меррелла, який привернув увагу Кларка Матіса та Джона Швейцера, які шукали нову справу життя. Троє чоловіків об’єднали зусилля і так народилася компанія Merrell Boot Company.

У 1986 році Ренді Меррелл продав свою частку акцій і повернувся до Юти, він продовжив шити індивідуальне взуття на замовлення.

У 1987 році фінська компанія Karhu купила бренд Merrell і ліцензувала систему повітряної амортизації Air Cushion для підвищення комфорту. Того ж року виробництво переїхало в Південно-Східну Азію, ціни на продукцію знизились, а популярність бренду почала поширюватися, наче лісовий пожежа.

У 1992 році компанія презентувала свої перші технологічні спортивні сандалі та розробила інноваційну технологію захисту від води — Weather Tight Construction (WTC).

У 1995 році між компаніями Merrell і Vibram почалося плідне співробітництво, що заклало початок розробці серії інноваційних неслизьких підошв.

З 1997 року компанія є дочірньою компанією гіганта взуттєвої промисловості Wolverine World Wide.

2002 – журнал "Footwear Plus" визнав Merrell "Брендом року" за чудовий дизайн взуття. Унікальність і цінність цієї винагороди полягає у тому, що переможця визначило голосування роздрібних покупців. В цьому ж році компанія "Gore and Associates" вшанувала Merrell винагородою за передове використання водонепроникної мембрани "Gore-Tex". 

У 2007 році Merrell представив Siren - нову лінійку універсального взуття серії Multi-Sport, спеціально розроблену для жінок. Того ж року бренд починає випуск власної колекції одягу.

До 2010 року продукція Merrell продавалася в 150 країнах світу, а обсяги продажів досягали 500 мільйонів доларів щорічно.

У 2011 році на честь 30-річчя бренду була випущена колекція взуття Barefoot і індивідуальна лінійка спортивних кросівок Origin. Роком пізніше компанія представила серію продуктів для занять спортом і активного відпочинку M-Connect.

У листопаді 2022 року Merrell був обраний Брендом Року на церемонії Footwear News Achievement Awards (FNAA). 

А у 2023 році Merrell отримав відзнаку як краще взуття для новачків у категорії "барефути” від журналу Wired. Окрім категорії "барефути”, Merrell також визнано однією з кращих компаній, що виробляють аутодрне взуття для новачків. Згідно з The Strategist, модель Merrell Moab 3 є "водонепроникною, міцною і відносно доступною...".

Сьогодні, будучи світовим лідером у виробництві взуття для активного відпочинку на відкритому повітрі, Merrell зосереджується на поєднанні продуктивності, стилю та комфорту, щоб дати всім людям змогу впевнено досліджувати природу.

Детальніше на сайті виробника:
www.merrell.com