Місячник здачі зброї!!!
Шановні клієнти!!!
Гірськолижний сезон уже майже закінчився!
Тому настав час подбати про Ваші улюблені лижі, які цілий сезон сумлінно служили Вам.
Тільки з 01.04.2013 до 01.05.2013 у нашому магазині
Акцію продовжено до 15.05.2013

"МІСЯЧНИК ЗДАЧІ ЗБРОЇ"
повний сервіс з консервацією на літо
всього

67 грн

 Отже, для чого потрібен сервіс лиж?

 Як для новачків, так і для професійних лижників зі стажем важливо, щоб інвентар завжди був у хорошому стані, служив довго і радував на схилі хорошим веденням, і ковзанням при будь-яких погодніх умовах. І для цього за інвентарем необхідний регулярний догляд. Добре підготовлені лижі - задоволення і впевненість на схилах гір!

 Основний аргумент на користь цього - безпека тих, хто катається. 80% травм на добре вкатаних схилах здійснюються від того, що кант лижі незаточений і зривається, коли виникає непередбачена ситуація: потрібно об'їхати перешкоду або різко зупинитися.

 За кордоном, наприклад, у Нідерландах, навіть існує закон, що забороняє виходити на схили на незаточенних лижах і сноубордах, а в деяких країнах Європи вводяться жорсткі санкції до гірськолижних курортів, що не дотримуються вимоги підготовки лиж і сноубордів у своїх прокатах.

 Повний сервіс лиж включає:
  • Ремонт ковзаючої поверхні (чистка ковзаючої поверхні, заливка пошкодженої ковзаючої поверхні відповідним матеріалом, шліфовка ковзаючої поверхні, гаряча наплавка спеціальним парафіном, цикльовка і натирання ковзаючої поверхні);
  • Заточка кантів на станку, перевірка;
  • Змащування і регулювання кріплення.