Mousson

TM Mousson - новий український бренд туристичного і відпочинкового спорядження. Бренд на ринку зовсім не давно, проте встиг завоювати перші позиції серед виробників туристичної продукції.

Місія тернопільського бренду - забезпечити досконалий відпочинок та яскраві пригоди на довгі роки. Вся продукція цього бренду проходить ретельне тестування на кожному етапі виробництва, тому в кінцевому результаті споживач отримує 100% якісний продукт. Бренд Mousson гарантує, що його продукція - непересічна і надійна, адже над кожною розробкою працює команда справжніх фахівців-інженерів і дизайнерів.

Серед останніх розробок бренду Mousson - серія висококласних туристичних наметів. Намети виготовлені з якісних матеріалів, а над їх конструкцією команда бренду працювала тривалий час, щоб оптимально поєднати легку вагу, функціональність і міцність.

Результатом стала серія туристичних наметів для 2-4 осіб. Намети доступні в двох варіантах - з дугами алюмінієвими чи фіберглас. Також є багато варіантів яскравих і не нудних кольорів. В цій серії кожен зможе вибрати намет для своєї справжньої пригоди.

Детальніше на сайті виробника: mousson.ua