X
Коптильня розкладна Mousson Flex 8 IBR
Купити

Коптильня розкладна Mousson Flex 8 IBR

Код товару: 748 114
Артикул: 4823059848999
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Розкладна коптильня Mousson Flex 8 IBR - виготовлена із високоякісної нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм, що є стійкою до корозії та прогорання, а отже довговічною. Коптильня сконструйована та виготовлена за принципом «трансформер», а це означає, що всі деталі рухомо з’єднані між собою і виріб можна скласти у форму зручного кейсу. Коптильня Flex 8 IBR використовується для приготування страв гарячого копчення, тож щільно закривається спеціальною кришкою із регульованими паровідвідними отворами, що дозволить Вам повністю контролювати процес. Також присутні дві ручки для зручного та безпечного переміщення пристрою.

Коптильня обладнана дворівневою решіткою із харчової нержавіючої сталі AISI 304. Решітка зручна в застосуванні, а її дворівнева конструкція дозволить приготувати більшу кількість різноманітних страв. Також в конструкції присутній спеціальний піддон, призначений для збирання зайвої рідини, що утворюється в процесі приготуванні їжі. Ви можете коптити продукти, встановивши коптильню на мангали Mousson Prometeo або Mousson Germes та використати для цього тирсу (стружку) улюбленої деревини.

У комплекті із коптильнею Flex 8 IBR Ви отримаєте міцну сумку із ПВХ-покриттям всередині для зручного транспортування та зберігання виробу.

Продукт, є новим не лише у нашому асортименті, а й революційним на ринку відпочинкової продукції загалом. На численні запити споживачів було створено коптильню Flex 8 IBR, котра без перебільшень виводить традиційне приготування страв на вогнищі на якісно новий рівень.

Інструкція до коптильні


Матеріал: нержавіюча сталь
Покриття: воронований
Сумісний з мангалами: Germes 8, Prometeo Q 8
Розміри, мм: 450 х 300 х 200
Розмір в упаковці, мм: 510 x 320 x 85
Вага, кг: 10.80
В комплекті: Решітка-гриль, кришка, сумка
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Коптильня розкладна Mousson Flex 8 IBR


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати