X
Мангал розкладний Mousson Prometeo Q 6 VS
Купити

Мангал розкладний Mousson Prometeo Q 6 VS

Код товару: 991 327
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Мангал Mousson Prometeo Q 6 VS виготовлений із гарячекатаної сталі найвищої якості товщиною 2 мм, котра робить його надзвичайно стійким до прогоряння та деформацій. Окрім того, сталь оброблена за допомогою технології «воронування», яка дозволяє не лише надати сталі естетичного вигляду, а й вберегти її від корозії. Усі деталі мангала склепані між собою, а сам мангал складається у форму зручного кейса, що не дозволить Вам у жодному випадку загубити важливу деталь та займає мало місця. Мангал обладнаний центральною ручкою, а також двома додатковими бічними ручками, що не нагріваються.

У комплекті Ви також отримаєте 6 шампурів із харчової нержавіючої сталі марки AISI 304 товщиною 1,5 мм. Оригінальна V-подібна форма шампурів дозволяє їм не прогинатися на відміну від звичайних плоских шампурів, що не обмежить Вас у виборі розмірів продуктів для приготування.  В мангалі також передбачені прорізи під решітку-гриль, які дають змогу фіксувати її на двох рівнях, що значно розширить Ваші можливості в виборі продуктів та приготуванні страв. На бокових стінках мангалу присутні насічки для трьох шампурів більшої довжини.

ТМ MOUSSON, виробник мангалів №1 в Україні, проектує та розробляє свою продукцію для того, щоб Ви могли із задоволенням та комфортом провести час із своїми рідними та близькими, адже що може бути краще за відпочинок на природі та ароматні страви на вогнищі без зайвих клопотів?

Інструкція до мангала


Матеріал: гарячекатана сталь 2 мм
Покриття: воронований
Кількість шампурів: 6 шт.
Відстань між шампурами: 60 мм
Розміри, мм: 560 х 300 х 525
Розмір в упаковці, мм: 475 ×3 50 × 60
Вага, кг: 6,9
В комплекті: Шампури
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Мангал розкладний Mousson Prometeo Q 6 VS


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати