X
Мангал розкладний Mousson Prometeo Q 8 VR
Купити

Мангал розкладний Mousson Prometeo Q 8 VR

Код товару: 988 925
2 545.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Мангал Mousson Prometeo Q 8 VR виготовлений із гарячекатаної сталі найвищої якості товщиною 2 мм, котра робить його надзвичайно стійким до прогоряння та деформацій. Окрім того, сталь оброблена за допомогою технології «воронування», яка дозволяє не лише надати сталі естетичного вигляду, а й вберегти її від корозії. Усі деталі мангала склепані між собою, а сам мангал складається у форму зручного кейса, що не дозволить Вам у жодному випадку загубити важливу деталь та займає мало місця. Мангал обладнаний центральною ручкою, а також двома додатковими бічними ручками, що не нагріваються.

У комплекті зі зручним мангалом Prometeo Q 8 VBR Ви також отримаєте решітку-гриль, обладнану дерев’яними ручками, із харчової сталі з діаметром прутка 6 мм. В мангалі також передбачені прорізи під решітку-гриль, які дають змогу фіксувати її на двох рівнях, що значно розширить Ваші можливості в виборі продуктів та приготуванні страв. Решітка-гриль складається та легко поміщається всередину мангала.

Окрім того, Ви зможете використовувати мангал не лише за прямим призначенням – для Вас він з легкістю перетвориться на зручний столик, що неодмінно зробить відпочинок іще приємнішим та комфортнішим.

ТМ MOUSSON, виробник мангалів №1 в Україні, проєктує та розробляє свою продукцію для того, щоб Ви могли із задоволенням та комфортом провести час зі своїми рідними та близькими, адже що може бути краще за відпочинок на природі та ароматні страви на вогнищі без зайвих клопотів?

Інструкція до мангала


Матеріал: гарячекатана сталь 2 мм
Покриття: воронований
Кількість шампурів: -
Відстань між шампурами: 60 мм
Розміри, мм: 660 x 300 x 525
Розмір в упаковці, мм: 575 х 350 х 60
Вага, кг: 7.9
В комплекті: Решітка-гриль
Гарантія 12 міс. від виробника


Відгуки про Мангал розкладний Mousson Prometeo Q 8 VR


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати