На підготовку до зимової олімпіади-2022 Львову виділять 4 млрд

 Держава виділить Львову близько $ 4 млрд бюджетних коштів для підготовки в рамках проекту «Олімпійська надія-2022».

 Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу в понеділок, розповідаючи про перше засідання оргкомітету з подачі заявки на зимову Олімпіаду 2022 року.

 «Держава планує інвестувати в підготовку Львова до зимової Олімпіади близько $ 4 млрд. Якщо говорити про Львів, то в місті повинні побудувати великий льодовий палац по сусідству із новим стадіоном. Всього в місті потрібно побудувати кілька майданчиків, але кінцеве рішення поки не прийнято», - сказав А. Садовий.

 За словами А. Садового, в кінці року буде визначено, які саме об'єкти будуть побудовані у Львові, а будівельні роботи почнуться після проведення Євро-2012.

 Він зазначив, що у випадку із зимовою олімпіадою Львів буде базовим містом, тому що за правилами заявку подає місто, а не країна.

 «У поточному році очікується приїзд серйозних делегацій з Олімпійського комітету до Львова. Ми ставимося до цього дуже відповідально», - підкреслив А. Садовий.

 У 2014 році Україна планує подати заявку на участь у конкурсі на отримання права на проведення Зимових олімпійських ігор 2022 року.


Всі новини
Новини