Naturehike

Заснований в 2005 році, Naturehike є професійним брендом товарів для аутдору. Naturehike пропагує концепцію «легкого туризму» і дотримується зобов'язання щодо високої якості виробництва полегшених товарів для аутдору. Naturehike – це підприємство повного циклу, від дослідження та розробки спорядження до його проєктування та кінцевого виробництва. Спеціалізуються на спорядженні та одязі для подорожей, треккінгу, гірського туризму, кемпінгу та інших видів активного відпочинку та спорту.

Naturehike створює високоякісне полегшене професійне спорядження для аутдору. Товари Naturehike завжди проходять через всі найсучасніші процеси виробництва та тестування. Вся продукція перевірена і випробувана професійними спортсменами, які залучені у весь цикл розробки та виробництва спорядження від самого початку до кінця. Naturehike також брали до уваги досвід споживачів та зворотний зв'язок від них для забезпечення подальшого розвитку та вдосконалення продукції. Все це зробило Naturehike якісним брендом, з хорошою репутацією серед аутдор-спільноти.

"Ми використовуємо красу природи, як наше натхнення для того, щоб збагатити щоденний досвід наших споживачів, пропагуючи відкритий туризм. І ми завжди сповнені ентузіазму, незалежно від того, яким довгим може бути шлях до відкриття нових красивих пейзажів. Ми сподіваємося, що кожен член спільноти Naturehike з допомогою нашого спорядження завжди буде в змозі ефективно протистояти своїм викликам та досягати меж власних можливостей." - говорять в Naturehike

Детальніше на сайті виробника: naturehike.com