Nikwax

 Фірма Nikwax була створена Ніком Брауном - туристом і альпіністом. В даний час Nikwax виробляє повний набір засобів для надання водовідштовхувальних властивостей, чищення та догляду, які продовжують термін служби одягу, взуття та спорядження.

 Водовідштовхувальний ефект засобів Nikwax для шкіри і тканин заснований на властивостях еластичного полімеру TX.10i, запатентованого Nikwax. Полімер утворює в товщі тканин просторову мережу гідрофобних волокон, в результаті чого сили поверхневого натягу перешкоджають проникненню крапель води у тканину, в той же час не заважаючи водяним парам виходити назовні.

 Більшість Nikwax є емульсіями на водній основі, що дозволяє, в разі необхідності, обробляти речі, не чекаючи їх висихання. Крім того, пропитки на водяній основі проникають в тканини за тим же шляхом, що і вода, облягаючи активні речовини саме в потрібних місцях. 

 Нарешті, використання водної основи дозволяє проводити обробку в побутовій пральній машині. Чистячі засоби Nikwax застосовуються для прання та чищення одягу та спорядження з водовідштовхувальними покриттями і мембранами типу Gore-Tex, Sympatex. Використання пропитки Nikwax дозволяє зберегти мембрану і відновити водовідштовхувальне покриття.

Детальніше на сайті виробника: nikwax.com