Nite Ize

 "Ми хочемо зробити ваше життя простіше, безпечніше, і трохи веселіше"

 Компанія Nite Ize побудована на самовідданості та ентузіазмі наших співробітників. Ми - звичайні люди, що працюють разом, щоб досягти видатних результатів. Ці основні цінності визначають взаємодію один з одним і нашими клієнтами: наполегливість; право власності; цілісність; рішення проблем.

 Генеральний директор і засновник Nite Ize, Рік Кейс почав роботу над компанією в 1989 році, будучи тоді студентом Університету Колорадо. «Я взяв із собою на риболовлю абсолютно новий міні-ліхтарик, який мені подарували родичі. Я ловив рибу вночі, тримаючи його в роті. Звичайно ж, я відкрив рот, і ліхтарик випав. Я дивився у воду, спостерігаючи за моїм все ще палаючим на дні ліхтариком, і тут до мене прийшла ідея. Ця ідея стала першим пристосуванням, яке я коли-небудь робив, - обідок для міні-ліхтарика», - згадує Р. Кейс.

 Компанія почала роботу в будиночку в горах, отримавши перше замовлення на 42 000 обідків. З часів тієї риболовлі Nite Ize пройшла шлях від однієї яскравої ідеї до компанії, яка виробляє і продає широкий спектр аксесуарів, інструментів і пристроїв. Р. Кейс втілив саму сутність підприємницького духу, побудував успішну компанію, будучи самовідданою людиною, повним натхнення та готовим до наполегливої праці. Він підкреслює: «Ви повинні бути пристрасними, мати віру в те, що ви робите, і бути стійкими».

 Nite Ize продовжує збільшувати кількість великих виробничих підприємств і корпоративних офісів, що базуються в прекрасному Боулдері, штат Колорадо. Цього року Nite Ize святкує уже 25-річну річницю. Ми з нетерпінням чекаємо здійснення планів у сфері інновацій. Дякуємо всім нашим клієнтам за підтримку протягом цього часу!

Детальніше на сайті виробника: www.niteize.com