Oakley

 Компанія Oakley була заснована в 1975 році професійним мотокросменом Джимом Джанардом. Його ідея полягала в тому, щоб створити продукт, який би служив і виглядав краще, ніж всі існуючі аналоги. Все в світі може і буде зроблено краще - так думав Джим. Першою його розробкою, яку він зробив у своєму власному гаражі, був новий вид ручки мотоцикла з унікальним, не маючи аналогів протектором і формою, яка ідеально відповідала стислій руці мотоцикліста. Багато мотопрофесіоналів звернули свою увагу на новий вид ручки і відзначили новий матеріал Unobtenium, який збільшував захоплення ручки в процесі потовиділення.

 Oakley виходила за рамки стандартного мислення і наступна розробка ще раз це підтвердила. Джим Джанард створив O Frame - окуляри з лінзами, які мали ідеальний вигин циліндричної форми. Після цього багато профі, такі як Джеф Ворд, Марк Барнетт, Джонні О'Мара та інші, підтвердили високу чіткість і широкий кут огляду цих лінз. Після цього Джим розробив і створив унікальні окуляри для занять спортом Eyeshades, чий дизайн перетворив окуляри з просто аксесуара в життєво важливу частину екіпіровки.

 До Oakley прийшла слава і її продукцією стали цікавитися все більше знаменитих спортсменів. Серед них були такі зірки, як Грег Лемонд, Ланс Армстронг, Тінлі та ін. Oakley по праву є інноваційною компанією в своїх галузях, використовуючи у виробництві науку і нестандартне мислення її засновника Джима Джанарда.

Детальніше на сайті виробника: oakley.com