Обвалення канатної дороги в Канаді

  За повідомленням офіційних осіб, сильні морози та лід стали причинами обвалення опори канатної дороги Excalibur на канадському гірськолижному курорті Blackomb 16 грудня близько 14 години. Згідно звіту про випадок на whistlerblackomb.com, це були два з декількох чинників, що спровокували катастрофу.
  "Башта складається з двох частин, що скріпляють разом. В місце скріплення проникла вода, та замерзла під впливом дуже низької температури. Лід, що утворився, привів до того, що в місці , що скріпляє з'явився розрив", - говориться в звіті.
   Не дивлячись на повідомлення деяких ЗМІ, цей випадок ніяк не вплинув на роботу ПКД Peak2peak, що сполучає гори Вістлер і Блекомб, урочисто відкритої 12 грудня. Excalibur складається з двох секцій і доставляє лижників та сноубордистів на Blackomb з Села Вістлер. Обрушилася опора 4, розташована між Селом і так званою "Базою II".
   Жодна кабіна не зісковзнула з троса, проте із-за зменшення відстані до поверхні на 10 метрів дві кабіни дотяглися до землі. 12 чоловік отримали легкі травми, які були усунені в лікарні Вістлера. Всього було евакуйовано 53 людини.
   На сьогоднішній день робота дороги повністю відновлена.


Всі новини
Новини