Олімпіада-2022 – це один шанс на тисячу років

  Підготовка до Олімпіади 2022 року в Західній Україні дає шанс на розвиток інфраструктури, який буває раз на сто або й на тисячу років, - заявив віце-прем’єр Олександр Вілкул під час візиту до Львова 27 червня за результатами наради щодо проекту «Олімпійська надія-2022», яка відбулася у Львівській ОДА.

 Під час наради Вілкул роз’яснив, що процес подання заявки на проведення Олімпіади Україна розпочне в листопаді цього року, подаючи до Міжнародного олімпійського комітету (МОК) декларацію про намір бути кандидатом. Вже в березні наступного року Україна, за його словами, подасть і саму заявку з повним комплектом потрібних документів.

 Надалі, в липні 2014 року МОК сформує список кандидатів, а в липні 2015 року буде оголошений переможець. Додатковим шансом для України, за словами Вілкула, є те, що Сергій Бубка буде балотуватися на посаду керівника МОК. Найбільш серйозним конкурентом України в боротьбі за проведення Олімпіади віце-прем’єр назвав німецький Мюнхен. «Є як є. Але і на Євро-2012, і на Євробаскет-2015 у нас були серйозні конкуренти», - додав він.

 Думку про те, що проект Олімпійська надія дає регіону великий шанс на розвиток, підтримав і мер Львова Андрій Садовий. На підтвердження своїх слів міський голова навів приклад іспанської Барселони, яка за його словами, почала серйозно розвиватися після проведення Олімпіади 1992 року. Нагадаємо, 9 вересня 2012 року уряд затвердив техніко-економічне обґрунтування Національного проекту «Олімпійська надія - 2022».

 Столицею майбутньої Олімпіади визначено місто Львів. Віктор Янукович ще у квітні розповідаючи про підготовку до Зимової Олімпіади в 2022 році, зазначив, що цей проект напряму пов'язаний з Євро-2012. «Якщо Україна добре здасть цей іспит і належно підготує інфраструктуру, то зможе показати світу, що вона відповідає тим п’ятьом зіркам якості та гостинності, яких планує досягнути. От тоді «Олімпійська надія – 2022» стане реальністю».

 ДП «Олімпійська надія – 2022» 1-2 жовтня 2012 року уклало угоди на розробку техніко-економічного обґрунтування створення спортивно-туристичної інфраструктури в Карпатах для проведення зимових Олімпійських ігор. Вартість угод склала 821 тис. євро.

Джерело: zaxid.net


Всі новини
Новини