X
Палиці для бігових One Way BC Mountain Alu DK.Forrest '24
Купити

Палиці для бігових One Way BC Mountain Alu DK.Forrest '24

Код товару: 018 506
Артикул: OZ45121
3 124.00 грн
3 895.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

One Way BC Mountain Alu DK.Forrest — Універсальна та легка алюмінієва палиця, надійний партнер у подорожах по засніженій місцевості.

Велика, легка та гнучка лапка BC Basket адаптується до будь-якого ухилу. Multi Grip забезпечує ідеальне положення захвату для безпеки та комфорту незалежно від місцевості під час підйому. Темляки Fusion дозволяють використовувати теплі рукавиці. Великі кільцеві лапки дозволяють пересуватися глибоким снігом. Руків'я Multi Grip дозволяє змінювати хват залежно від крутості схилу.

Особливості:
 • Легкі алюмінієві лижні палиці
 • Надійні та міцні.
 • Темляки Fusion дозволяють використовувати теплі рукавиці
 • Руків'я Multi Grip дозволяє змінювати хват залежно від крутості схилу

Характеристики:
 • Вага: 115 г
 • Матеріал: Алюміній 7075
 • Руків'я: Multi Grip
 • Темляк: Fusion Strap
 • Діаметри: 16:9 мм
 • Лапка: BC Basket
 • Наконечник: Твердосплавний
 • Покриття: Матове


Матеріал Alu 7075
Руків'я Multi Grip
Темляк Fusion Strap
Наконечник Sintered Tip round
Діаметр, мм 16:9
Гарантія 12 міс. від виробника

Aluminium 7075 Shaft - Надзвичайно високоякісний алюмінієвий вал, виготовлений з міцного алюмінію 7075.

BC Basket - Гнучкий кошик для їзди по бездоріжжю забезпечує хорошу керованість на крутих схилах і максимальну стійкість до снігу в глибокому снігу.

Fusion Strap - Висококомфортний ремінець з регулюванням довжини за допомогою клина в ручці.

Matte Finish - Надзвичайно матова верхня поверхня для високоякісного вигляду.

Multigrip - Спеціальна рукоятка для використання в гірській місцевості зі збільшеною площею захоплення та кількома варіантами захоплення.

Round Sintered Tip - Круглий твердосплавний наконечник Back Country

Рейтинг товару


Відгуки про Палиці для бігових One Way BC Mountain Alu DK.Forrest '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?

Як підібрати палиці для бігових лиж?

Палки діляться на дві категорії: для класичного і для конькового ходу. Професійні палиці застосовуються для спортивних тренувань і змагань. Палки для фітнесу і лижних прогулянок мають більш просту конструкцію, зручніше у використанні і дешевше. Палки для спортивного туризму мають зручну ручку з простим темляком, міцний стрижень - простий або з регульованою довжиною, кільцеподібний сегмент з великою опорною площею.

Дуже важливо знати, при покупці палиць для бігових лиж:

- Не слід купувати палки "на виріст"
- Слід купувати палиці правильної довжини
- Слід купувати палиці з широкими і стійкими опорами - "лапками"

Краще купувати палиці з бюджетної серії і спокійно відкочувати сезон, ніж купувати дорогі лижні палиці на виріст. Взагалі, уникайте купувати дитині будь-який інвентар "на виріст".

Універсальне правило для підбору палиць - ріст спортсмена мінус 30 см - для класики, для конькового ходу - ріст спортсмена мінус 20 см.

Підбір лижних палок для катання класичним стилем здійснюється так: витягнута вперед рука, що тримає палицю, упертим у черевика, повинна знаходиться в горизонтальному положенні. Для катання коньковим ходом палиці повинні бути довшим на 10-20 см.

Дуже важливо, з якого матеріалу виготовлені палиці. В ідеалі він повинен бути легким і міцним. Найкращий варіант, якщо держак лижних палок зроблено з карбону або склопластику. Але справа в тому, що і коштують такі палиці дорожче інших, тому користуються ними в основному професійні спортсмени. Для любителя підійдуть палиці з алюмінієвого сплаву, вони досить легкі та міцні.

За формою держак може бути звужений донизу, завдяки чому центр ваги палиці зміщується вгору, що робить саму палицю більш стійкою. Але знову ж такі палиці переважно призначаються для спортсменів і, зрозуміло, коштують дорожче. Тому спочатку цілком підійде і ціпок циліндричної форми.

Довжина лижних палок визначається наступним чином: для катання «класичним» стилем - це ріст людини мінус 25-30 см, а «коньковим» - мінус 15-20 см.

Ручки лижних палок
Що стосується ручок, вони так само виконуються з різних матеріалів. Вони можуть бути корковими, пластиковими, шкіряними і т.д. Як правило, ручки на лижних палицях для любителів роблять з пластику, у той час, як ручки на палицях для професійних спортсменів намагаються робити з неслизьких матеріалів. Важливо, щоб руці було зручно на ручці. Для цієї мети верхню поверхню ручки роблять великою, щоб лижник міг спиратися на палицю зверху, або ж палиця і сама ручка трохи загнута вперед. Ручка може бути анатомічної форми, тобто з виїмками під пальці. А в нижній частині ручки часто є невеликий уступ, який знімає з руки частину навантаження.

Петлі для руки
Петлі (які ще називають темляки) виготовляють зі шкіри або синтетичної тканини. Іноді вони бувають з пряжкою для підгонки петліпід руку спортсмена. Варто звернути увагу на те, що при русі рука повинна спиратися на петлю, а не на рукоять.

Лапка
Лапки лижних палок (опорне кільце) - це кільце, що надягають на нижню частину древка (5-7 см від закінчення наконечника) для того, щоб палки не провалювалися в сніг. Зазвичай їх роблять з пластику, але бувають і шкіряні, і дерев'яні.

Неправильно купувати палиці з маленькими лапками! Рекомендуємо орієнтуватися на сніговий покрив: від 40-50 мм (для щільного снігу) до 100-120 (для глибокого і рихлого). Універсальний діаметр - 60-80 мм.

Наконечник
Наконечники роблять із твердих сплавів або металу - з ними варто бути обережніше, тому що є ризик поранитися. З метою безпеки наконечники дитячих палиць для лиж проводять без використання металу. За формою наконечники бувають: конічні (зараз зустрічається рідко), зворотний конус - найбільш поширена і безпечна конструкція, «зубчаста коронка» (палиці з такими наконечниками зручні на крижаних схилах).

Вдалих тренувань та прогулянок !...


Oчистити все
Застосувати