X
Палиці бігові One Way Premio 8 SLG
Купити

Палиці бігові One Way Premio 8 SLG

Код товару: 250 418
Артикул: 20221
Доставка
3 939.17 грн
5 425.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

One Way Premio 8 SLG - Модель увібрала в себе всі характеристики, властиві топовій моделі, з тією лише різницею, що в конструкції моделі використовується 80% карбонового волокна. Всі моделі палиць серії Premio SLG комплектуються вдосконаленим темляком, який став більш ергономічний і надійніше фіксується на руці.

Матеріал 80 % Diamond Carbon
Руків'я Round cork Grip
Темляк Ultralight Flash Basket 9 мм
Наконечник Carbide
Діаметр, мм 9
Рейтинг товару


Відгуки про Палиці бігові One Way Premio 8 SLG


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?

Як підібрати палиці для бігових лиж?

 Палки діляться на дві категорії: для класичного і для конькового ходу. Професійні палиці застосовуються для спортивних тренувань і змагань. Палки для фітнесу і лижних прогулянок мають більш просту конструкцію, зручніше у використанні і дешевше. Палки для спортивного туризму мають зручну ручку з простим темляком, міцний стрижень - простий або з регульованою довжиною, кільцеподібний сегмент з великою опорною площею.


Дуже важливо знати, при покупці палиць для бігових лиж:

- Не слід купувати палки "на виріст"

- Слід купувати палиці правильної довжини

- Слід купувати палиці з широкими і стійкими опорами - "лапками"


 Краще купувати палиці з бюджетної серії і спокійно відкочувати сезон, ніж купувати дорогі лижні палиці на виріст. Взагалі, уникайте купувати дитині будь-який інвентар "на виріст".


 Універсальне правило для підбору палиць - ріст спортсмена мінус 30 см - для класики, для конькового ходу - ріст спортсмена мінус 20 см.


 Підбір лижних палок для катання класичним стилем здійснюється так: витягнута вперед рука, що тримає палицю, упертим у черевика, повинна знаходиться в горизонтальному положенні. Для катання коньковим ходом палиці повинні бути довшим на 10-20 см.


 Дуже важливо, з якого матеріалу виготовлені палиці. В ідеалі він повинен бути легким і міцним. Найкращий варіант, якщо держак лижних палок зроблено з карбону або склопластику. Але справа в тому, що і коштують такі палиці дорожче інших, тому користуються ними в основному професійні спортсмени. Для любителя підійдуть палиці з алюмінієвого сплаву, вони досить легкі та міцні.


 За формою держак може бути звужений донизу, завдяки чому центр ваги палиці зміщується вгору, що робить саму палицю більш стійкою. Але знову ж такі палиці переважно призначаються для спортсменів і, зрозуміло, коштують дорожче. Тому спочатку цілком підійде і ціпок циліндричної форми.


 Довжина лижних палок визначається наступним чином: для катання «класичним» стилем - це ріст людини мінус 25-30 см, а «коньковим» - мінус 15-20 см.


 Ручки лижних палок 

 Що стосується ручок, вони так само виконуються з різних матеріалів. Вони можуть бути корковими, пластиковими, шкіряними і т.д. Як правило, ручки на лижних палицях для любителів роблять з пластику, у той час як ручки на палицях для професійних гонщиків намагаються робити з неслизьких матеріалів. Важливо, щоб руці було зручно на ручці. Для цієї мети верхню поверхню ручки роблять великою, щоб лижник міг спиратися на палицю зверху, або ж палиця і сама ручка трохи загнута вперед. Ручка може бути анатомічної форми, тобто з виїмками під пальці. А в нижній частині ручки часто є невеликий уступ, який знімає з руки частину навантаження.           


 Петлі для руки 

 Петлі (які ще називають темляки) виготовляють зі шкіри або синтетичної тканини. Іноді вони бувають з пряжкою для підгонки петлі під руку спортсмена. Варто звернути увагу на те, що при русі рука повинна спиратися на петлю, а не на рукоять.


 Лапка 

 Лапки лижних палок (опорне кільце) - це кільце, що надягають на нижню частину древка (5-7 см від закінчення наконечника) для того, щоб палка не провалювалися в сніг. Зазвичай їх роблять з пластику, але бувають і шкіряні, і дерев'яні.


 Неправильно купувати палиці з маленькими лапками! Рекомендуємо орієнтуватися на сніговий покрив: від 40-50 мм (для щільного снігу) до 100-120 (для глибокого і рихлого). Універсальний діаметр - 60-80 мм.  


 Наконечник 

 Наконечники роблять із твердих сплавів або металу - з ними варто бути обережніше, тому що є ризик поранитися. З метою безпеки наконечники дитячих палиць для лиж проводять без використання металу. За формою наконечники бувають: конічні (зараз зустрічається рідко), зворотний конус - найбільш поширена і безпечна конструкція, «зубчаста коронка» (палиці з такими наконечниками зручні на крижаних схилах).


Oчистити все
Застосувати