X
Палиці для бігових One Way Storm 6 Mag Dark '24
Купити

Палиці для бігових One Way Storm 6 Mag Dark '24

Код товару: 018 513
Артикул: OZ42822
2 856.00 грн
3 567.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

One Way Storm 6 Mag Dark — це палиці з 30% вмістом вуглецю для активних лижників.

Їхня особливість – ремінь Mag Point 2.0 та Mag Point Grip 2.0. Ця унікальна магнітна швидкознімна рукоятка оснащена кнопкою, що дозволяє швидко закріпити та розстібнути ремінець. Flash Basket забезпечує необхідну підтримку в будь-яких снігових умовах.

Особливості:
 • Стержень виготовлений із комбінації вуглецевого та скловолокна.
 • Спрямований високоефективний твердосплавний наконечник.
 • Кільцеві лапки різних розмірів з довшим валом для підвищення жорсткості та твердосплавним наконечником.
 • Запатентована система застібання ремінця / рукоятки.
 • Рукоятка з натуральною пробкою на 360° у зоні хвата.
 • Фіксована орієнтація петлі.
 • Положення темляка забезпечує максимальну передачу енергії та дозволяє ефективно використовувати кожен поштовх.
 • Mag Point – унікальна магнітна швидкознімна рукоятка оснащена кнопкою, що дозволяє швидко закріпити та розстібнути ремінець.

Характеристики:
 • Вага: 100 г/1м
 • Матеріал: Carbon 30%
 • Діаметр: 16:9
 • Сезон: 2021/22
 • Жорсткість: 81 мм
 • Міцність: 940 N
 • Руків'я: Mag-Point Grip 2.0
 • Темляк: Mag-Point Strap 2.0
 • Лапка: Flash Premio, розмір L
 • Наконечник: Твердосплавний
 • Покриття: Оксамитове, матове


Матеріал Carbon 30%
Руків'я Mag Point Grip 2.0
Темляк Mag Point Strap 2.0
Наконечник Sintered Tip
Діаметр, мм 16:9
Гарантія 12 міс. від виробника

Composite Carbon Shaft - Стержень виготовлений з комбінації вуглецевих і скловолоконних волокон.

Directional Sintered Tip - Спрямований високоефективний твердосплавний наконечник.

Flash Basket - Гоночні пелюстки різних розмірів з укороченим стержнем і твердосплавним наконечником.

Mag Point Grip 2.0 - Запатентована система клацання ремінця/рукоятки. Рукоятка з корковим захистом на 360°. Фіксована орієнтація петлі.

Mag Point Strap 2.0 - Ремінець з регульованим об'ємом. Фіксована орієнтація ремінця.

Softtouch Finish - Особливо високоякісна поверхня вала з унікальним відчуттям та особливо контрастними кольорами.

Рейтинг товару


Відгуки про Палиці для бігових One Way Storm 6 Mag Dark '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?

Як підібрати палиці для бігових лиж?

Палки діляться на дві категорії: для класичного і для конькового ходу. Професійні палиці застосовуються для спортивних тренувань і змагань. Палки для фітнесу і лижних прогулянок мають більш просту конструкцію, зручніше у використанні і дешевше. Палки для спортивного туризму мають зручну ручку з простим темляком, міцний стрижень - простий або з регульованою довжиною, кільцеподібний сегмент з великою опорною площею.

Дуже важливо знати, при покупці палиць для бігових лиж:

- Не слід купувати палки "на виріст"
- Слід купувати палиці правильної довжини
- Слід купувати палиці з широкими і стійкими опорами - "лапками"

Краще купувати палиці з бюджетної серії і спокійно відкочувати сезон, ніж купувати дорогі лижні палиці на виріст. Взагалі, уникайте купувати дитині будь-який інвентар "на виріст".

Універсальне правило для підбору палиць - ріст спортсмена мінус 30 см - для класики, для конькового ходу - ріст спортсмена мінус 20 см.

Підбір лижних палок для катання класичним стилем здійснюється так: витягнута вперед рука, що тримає палицю, упертим у черевика, повинна знаходиться в горизонтальному положенні. Для катання коньковим ходом палиці повинні бути довшим на 10-20 см.

Дуже важливо, з якого матеріалу виготовлені палиці. В ідеалі він повинен бути легким і міцним. Найкращий варіант, якщо держак лижних палок зроблено з карбону або склопластику. Але справа в тому, що і коштують такі палиці дорожче інших, тому користуються ними в основному професійні спортсмени. Для любителя підійдуть палиці з алюмінієвого сплаву, вони досить легкі та міцні.

За формою держак може бути звужений донизу, завдяки чому центр ваги палиці зміщується вгору, що робить саму палицю більш стійкою. Але знову ж такі палиці переважно призначаються для спортсменів і, зрозуміло, коштують дорожче. Тому спочатку цілком підійде і ціпок циліндричної форми.

Довжина лижних палок визначається наступним чином: для катання «класичним» стилем - це ріст людини мінус 25-30 см, а «коньковим» - мінус 15-20 см.

Ручки лижних палок
Що стосується ручок, вони так само виконуються з різних матеріалів. Вони можуть бути корковими, пластиковими, шкіряними і т.д. Як правило, ручки на лижних палицях для любителів роблять з пластику, у той час, як ручки на палицях для професійних спортсменів намагаються робити з неслизьких матеріалів. Важливо, щоб руці було зручно на ручці. Для цієї мети верхню поверхню ручки роблять великою, щоб лижник міг спиратися на палицю зверху, або ж палиця і сама ручка трохи загнута вперед. Ручка може бути анатомічної форми, тобто з виїмками під пальці. А в нижній частині ручки часто є невеликий уступ, який знімає з руки частину навантаження.

Петлі для руки
Петлі (які ще називають темляки) виготовляють зі шкіри або синтетичної тканини. Іноді вони бувають з пряжкою для підгонки петліпід руку спортсмена. Варто звернути увагу на те, що при русі рука повинна спиратися на петлю, а не на рукоять.

Лапка
Лапки лижних палок (опорне кільце) - це кільце, що надягають на нижню частину древка (5-7 см від закінчення наконечника) для того, щоб палки не провалювалися в сніг. Зазвичай їх роблять з пластику, але бувають і шкіряні, і дерев'яні.

Неправильно купувати палиці з маленькими лапками! Рекомендуємо орієнтуватися на сніговий покрив: від 40-50 мм (для щільного снігу) до 100-120 (для глибокого і рихлого). Універсальний діаметр - 60-80 мм.

Наконечник
Наконечники роблять із твердих сплавів або металу - з ними варто бути обережніше, тому що є ризик поранитися. З метою безпеки наконечники дитячих палиць для лиж проводять без використання металу. За формою наконечники бувають: конічні (зараз зустрічається рідко), зворотний конус - найбільш поширена і безпечна конструкція, «зубчаста коронка» (палиці з такими наконечниками зручні на крижаних схилах).

Вдалих тренувань та прогулянок !...


Oчистити все
Застосувати