Оплачуй VISA отримуй знижку!!!

Оплата банківською картою

Шановні покупці.

Оплата покупок пластиковою карткою є зручним способом здійснення розрахунків, з якими сучасна людина стикається щодня. В Україні в порівнянні з іншими країнами Європи та Світу цей спосіб оплати не має великої популярності серед інтернет користувачів.

Тому ми пропонуємо Вам додатковий стимул – знижку -12% на всі товари крім акційних при оплаті банківською картою через наш інтерент-магазин.

Спробуйте Вам сподобається.

Завдяки простоті і універсальності цей вид оплати з кожним днем ​​стає все більш масовим, і надалі його популярність буде тільки зростати. Детальну статистуку ви можете переглянути тут

Переваги оплати банківською картою

1. Це зручно: Ви проводите оплату не відходячи від комп'ютера.

2. Це швидко: Вам не треба витрачати час на похід у банк або пошук платіжного термінала на вулиці.

3. Це безпечно: Безпека платежів забезпечується використанням зашифрованого протоколу для передачі конфіденційної інформації.

4. Миттєва оплата: Переказ грошей відбувається моментально, і ми відразу бачимо надходження оплати. Завдяки цьому ваше замовлення буде поставлене на доставку в цей же день.

5. Без комісій: Ви оплачуєте тільки суму, зазначену в замовленні. Ніяких додаткових комісій і прихованих націнок!

Ми приймаємо банківські картки міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard. До оплати приймаються як кредитні так і дебетові (розрахункові, зарплатні) карти зазначених систем.

Звертаємо вашу увагу, що не всі карти VISA Electron і Cirrus / Maestro підходять для оплати через інтернет. Про можливість використання для цього вашої картки уточнюйте в банку, що випустив її.

Як відбувається оплата
Оплата здійснюється відразу після оформлення замовлення на сайті: ви обираєте спосіб оплати і переходьте до форми введення платіжних даних, де вам необхідно вибрати тип карти, ввести її номер і термін дії, набрати ваше ім'я (як зазначено на карті) і перевірочний код cvc / cvv (це три цифри, вказані на зворотному боці картки в самому кінці смуги з вашим підписом). По завершенні введення всіх необхідних даних ви натискаєте кнопку «Оплатити». Якщо дані введені без помилок, і ваш банк схвалює дану транзакцію, вам буде видане повідомлення про успішне завершення платежу. З цього моменту ваше замовлення є сплаченим. Якщо ж в авторизації буде відмовлено, вам буде запропоновано спробувати здійснити оплату ще раз. Якщо Ваш банк вимагає верифікацію через систему LiqPay деталі читайте тут

Безпека платежів
Передача даних вашої пластикової карти здійснюється з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки. Дані надходять безпосередньо в авторизаційний центр банку по захищеному каналу. Інформація передається в зашифрованому вигляді і зберігається тільки на спеціалізованому платіжному сервері. Ми (магазин Спорт Континент) не знаємо і не зберігаємо даних вашої банківської карти.

термін дії акції:  20.07.2011 - 20.08.2011