Ortovox

Ortovox — Захоплення лижним спортом дарує багато позитивних емоцій і заряджає енергією. Незалежно від того, хто ви – професійний спортсмен або всього лише любитель, який прагне перетворити свій відпочинок в активне дозвілля – для тренувань вам знадобляться аксесуари і захисна екіпіровка. Якісний спортивний інвентар сьогодні пропонує виробник Ortovox - бренд з багаторічною історією. Продукція Ortovox добре зарекомендувала себе на світовому ринку завдяки оптимальному поєднанню якості, комфорту і ціни.
Ortovox - це німецький бренд зручного спортивного одягу та лавинно-рятувального обладнання. Якісна екіпіровка з мериносової вовни призначена для райдерів і шанувальників скітура.Ortovox: особливості бренду

Фахівці компанії Ortovox добре знають, що відпочинок і заняття спортом повинні бути не тільки безпечними, але також і комфортними. За кілька десятків років свого існування виробнику вдалося впровадити безліч власних винаходів, які стали світовими стандартами якості. У виробництві спортивного одягу та інвентарю Ortovox беруть участь не тільки фахівці компанії, але і також професійні спортсмени-альпіністи, гірськолижники, сноубордисти, фрірайдери.

У чому полягають переваги

Шанувальники альпінізму, гірськолижного спорту та інших видів активного дозвілля віддають перевагу Ortovox Україна по ряду причин:

  • Висока якість. Наприклад, термобілизна від іменитого бренду виробляється зі спеціально розробленого матеріалу, який забезпечує швидке висихання. Практичні рюкзаки з вбудованим захистом спини - справжній прорив серед фрірайдерів.
  • Вітро- і водонепроникність спортивного одягу. Виробник Ortovox розробив одяг спеціально для шанувальників альпінізму і гірськолижного спорту, тому вона пройшла найсуворіші випробування на гірських схилах усього світу.
  • Екологічно безпечне виробництво. Всі товари на Ortovox офіційний сайт - від шкарпеток до штанів – виробляються з екологічно чистої вовни мериносів.
  • Комфорт. У спортивному одязі з 100%-вої вовни мериноса ви будете почувати себе максимально комфортно. Управління балансом вологості, контроль запаху робить матеріал ідеальним першим шаром для фрірайдерів і лижників.

Каталог Ortovox

Спочатку товари Ortovox асоціювалися з інвентарем для гірськолижників. Сьогодні компанія випускає спортивні товари для професійних спортсменів, любителів активного дозвілля і людей, що працюють в складних умовах. Ortovox каталог включає:

  • головні убори, рукавички і шкарпетки;
  • лавинне спорядження;
  • одяг для занять гірськолижним та іншими видами спорту - жилети, термобілизна, куртки, штани;
  • спортивні аксесуари - рюкзаки.

Історія компанії

Історія бренду почалася в невеликому офісі, де працював інженер, захоплений лижним спортом. Ідея заснування власного підприємства прийшла до Геральда Кампеля в 1976 році. Під час навчання лавинній безпеці його зацікавила проблема недосконалості біперів. Одні моделі могли точно визначити місце розташування лижника, тоді як інші погано справлялися зі своїм основним завданням. Кампель знайшов розв'язання проблеми, створивши лавинний маяк, який був вперше представлений під брендом Ortovox на початку 80-х років.

З часом сфера діяльності компанії значно розширилася - Кампель продовжив створювати захисні прилади та інвентар для того, щоб забезпечити безпеку людям, які працюють в складних умовах. Під брендом Ortovox почали також випускатися одяг для спорту і подорожей.

З 2011 року Ortovox входить до складу німецької групи компаній Schwan-Stabilo Group. Попри це, бренд продовжує розвиватися в традиційному для себе напрямку – підвищенні безпеки і комфорту лижників, альпіністів, фрірайдерів за допомогою модернізації спортивного інвентарю та інноваційного виробництва спортивного одягу.

Детальніше на сайті виробника: www.ortovox.com